Reklamní partneři
Řeznictví Dušičková, náměstí Osvobození Kralovice
Karel Karban - HK Novum
Jana Špačková - cukrárna Svěženka
HBH s.r.o. - strojírenská výroba
TRUHLÁŘSTVÍ PETERKA
Vlastimil Pech - hostinská činnost
MG - SPORT CZECHO spol. s r.o.
Zdeněk Blecha - autodoprava Kopidlo
Luboš Štěpánek – instalatérské práce
Unio Velkoobchod s.r.o. - velkoobchod s nápoji Žihle
Obec Výrov
Ladislav Macák - ovoce, zelenina Kralovice
Karel Janský – stavobazar
Plzeňský prazdroj a.s. – akce „Kopeme za fotbal“
Josef Frank - smluvní partner pojišťovny Allianz

Komentáře 2010/2011

Komentář k zápasu:
Datum: 12.06.2011
Sokol Dolní Bělá „B“– FK Trafo Hadačka
5:1,   (2:1)
Rozhodčí: Bohuň
Počet diváků: 50


  Utkání v Dolní Bělé ve všem zlém navázalo na utkání v Žihli a v mnohém ho ještě předčilo. Vše odpovídalo tzv. „pralesní soutěži“ počínaje tragickým provizorním hřištěm v D. Bělé, tragickým rozhodčím až po naprosto tragický výkon našeho družstva. V prvním poločase ještě domácí nevyužili dostatku svých příležitostí a díky snížení T. Feixem jsme ještě za poločasového stavu 2:1 ve prospěch soupeře mohli doufat v bodový zisk.
 Po změně stran byl náš výkon ještě horší navíc hosté již třikrát mířili přesně. Tečkou utkání byl pak poslední gól domácích vstřelený se značným přispěním rozhodčího po němž frustrovaný gólman Pech odešel po nepublikované kritice rozhodčího ze hřiště a ten pak raději ukončil celé utkání nebo chcete-li grotesku.
    Střelec Hadačky: Feix
     Sestava Hadačky: Pech – Bunda – Vištejn, Valenta, Hausner – Živníček, Běhounek T., Feix (60. Čepec M.), Dušička (65. Pícl M.) – Krša Z., Černý

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 04.06.2011
Slavoj Žihle „B“– FK Trafo Hadačka        
8:4,   (4:1)
Rozhodčí: Laik
Počet diváků: 50


  Od začátku utkání bylo zřejmé, že útoky předčí obrany obou týmů. Od samého počátku šance střídala šanci a zejména domácí neměli nouzi o brankové příležitosti. Do vedení se však domácí dostali po nedorozumění mezi stoperem Zajíčkem a gólmanem Píšou. Naši fotbalisté o několik minut později stačili vyrovnat, když úspěšným střelcem byl Bunda. Domácí však prakticky vzápětí šli opět do vedení a v jeho navyšování jim nazábránilo ani střídání gólmanů v našem týmu, kdy z důvodu obnoveného zranění je vystřídal v brance Pech. Naopak hned po tomto střídání domácí zvýšili na 3:1 a v zápětí na 4:1 a tímto výsledkem skončil i poločas.
 Naši hráči do druhého poločasu přezkupili sestavu, domácí hráče zatlačili, vytvořili si šance, ale jejich realizace byla zlá. Naopak domácím stačili dva brejky a utkání definitivně rozhodli – 6:1. Poté ještě oba soupeři do děravých obran přidali nějaké góly, ovšem na rozdělení bodů to již nemělo vliv.
     Střelci Hadačky: Bunda, Peterka, Vištejn, Krša J.
     Sestava Hadačky: Píša (30. Pech) – Zajíček – Horyna, Valenta, Hausner – Krša J., Vištejn, Krša Z. (46. Peterka), Formánek K. (46. Dušička) – Formánek L. (46. Živníček), Bunda

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 29.05.2011
FK Trafo Hadačka – Sokol Kralovice B       
2:2, (1:0)
Rozhodčí: Kavka
Počet diváků: 180


  Derby utkání s rezervou sousedních Kralovic, mělo vše co k takovému derby patří. Krásné počasí, dramatický průběh, emoce a nakonec smírný výsledek.

Zpočátku utkání měli navrch hosté. Hned po několika vteřinách běžel sám na gólmana Pech Vopat, ale ani na dvakrát neuspěl. Hosté však postupně přicházeli o půdu pod nohama a naopak naši hráči se začali osmělovat. Nejprve po dlouhém auto a nejistém zákroku gólmana střelce ještě hosté nebezpečí odvrátili. O několik minut později však přesně zahraný roh na zadní tyč našel hlavu Tomáše Valenty a míč skončil v síti – 1:0. Našim hráčům narostla křídla. Pohotově pálil Vištejn, hostující gólman však vyrazil. Další dobré příležitosti měl z dorážek Bunda, ale bohužel neuspěl a tak do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro naše hráče.

  Do druhého poločasu hosté nastoupili s vervou utkání zvrátit a postupem času naše hráče začali přehrávat a dostávat se do příležitostí. Nejprve po špatném odkopu musel gólman Pech faulovat mimo pokutové území hostujícího Purkara, naštěstí však od rozhodčího obdržel jen žlutou kartu a z následného trestného kopu nezahrozilo. Poté se dvakrát řítil sám na našeho gólmana Petr Vopat, pokaždé mu však míč odevzdal do náručí. Naše mezihra však prakticky neexistovala a přetížená obrana nakonec kapitulovala. Po dlouhém autu se míč od gólmana Pecha dostal k Lejčkovi, jenž pohotově míč dorazil do branky – 1:1. Kralovičtí fotbalisté nám zle zatápěli, ovšem Tomáš Běhounek zatáhl míč k soupeřově brance, kde byl faulován a z trestného kopu napodruhé po odrazu míče od zdi nádherně trefil – 2:1. Naši hráči úporně bránili náskok, přesto to k vítězství nestačilo. Po jednom z dalších míčů za obranu postupoval na Pecha sám Boďurka, jeho střel sice ještě gólman Pech stihl vytlačit na tyč, ovšem dorážce Purkara do prázdné branky nezabránil ani on ani dobíhající stoper Zajíček – 2:2. Hosté ještě zatlačili v závěru naše hráče před jejich branku, ale zůstalo již u dělby bodů.
      Střelci Hadačky: Valenta T., Běhounek T.
     Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Horyna, Valenta T., Hausner – Krša J. (46. Živníček), Běhounek, T., Dušička (46. Feix), Vištejn (70. Krša Z.) – Formánek L., Bunda (46. Černý)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 21.05.2011
 Sokol Žichlice – FK Trafo Hadačka       
2:1,   (1:1)
Rozhodčí: Chramosta
Počet diváků: 75


  Naši fotbalisté cestovali do Žichlic ve značně oslabené sestavě, bez několika hráčů základní jedenáctky a bylo jejich cílem zejména neudělat ostudu. Nakonec je pouhá minuta dělila od zisku bodu na půdě vedoucího mužstva soutěže.
  Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale do finálních příležitostí se zpočátku nedostávali. Naopak na druhé straně se k exekuci přímého kopu postavil Zdeněk Krša, jeho střelu domácí gólman neudržel a Vištejn pohotovou dorážkou otevřel skóre utkání. Soupeř zvýšil aktivitu, naši hráči bojovali a dobře bránil, přesto se do několika příležitostí domácí dostali a bohužel do poločasu i vyrovnal, když domácí útočník střelou těsně za šestnáctkou přehodil gólmana Pecha – 1:1. V závěru poločasu se naši fotbalisté dostali pod drtivý tlak soupeře, ale gól z toho domácí nevytěžili.

Převaha domácích pokračovala i ve druhém poločase, ale spolu s ní i nervozita domácích hráčů, kteři k udržení první příčky potřebovali vyhrát. Naši fotbalisté však skvělým kolektivním defenzivním a hlavně bojovným výkonem prakticky celý poločas odolávali, bohužel zaváhání přišlo v nejméně vhodnou dobu, kdy míč v poslední minutě nastavení propadl až k domácímu utočníkovi, který postupoval sám na bránu a tentokrát po několika doslova zazděných šancí mířil bohužel pro nás přesně – 2:1.

      Střelci Hadačky: Vištejn
      Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Horyna, Valenta T., Hausner – Krša J., Krša Z. (80. Pícl Martin), Vištejn, Živníček – Černý, Novotný (65. Čepec Martin)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 15.05.2011
 FK Trafo Hadačka - FC Kunějovice     
7:1,   (6:1)
Rozhodčí: Finklar
Počet diváků: 75


  Utkání s Kunějovicemi rozhodl drtivý úvod našeho celku a pak již nebylo o co hrát. Hned s první akce našeho týmu odvrátil obránci míč hostující obránce na roh a po jeho rozehrání zakončil hlavou Tomáš Feix, který tak premiérově skóroval v našem dresu. Rozpoutal tak kolotoč v obraně soupeře kdy do 20. minuty utkání přidali další branky Spěváček Běhounek a hned třikrát se trefil Libor Formánek.. Poté naše útočná aktivita poněkud uvadla a čestný úspěch hostům pak daroval gólman Pech, který lehkomyslně nezkrotil nikterak obtížný centr a pro hostujícího útočníka nebyl problém dorazit míč do naší branky. Hosté měli ještě dvě dobré příležitosti v prvním poločase, tentokrát však gólman Pech míč za své záda nepustil.
    Do druhého poločasu naši trenéři vystřídali maximální počet hráčů, ovšem tempo utkání upadlo, hosté několika zákroky za hranicí pravidel se snažili vyprovokovat naše hráče, což se jím naštěstí nepodařilo, přesto již fotbal trpěl. I ve druhé půlce utkání se však našli příležitosti ke změně skóre, ovšem využita zůstala jediná a to utěšená střela Petra Vištejna ze dvaceti metrů – 7:1. Nevětší spalovači šancí byli v našem podání Lukáš Černý, který třikrát zcela sám postupoval na Brnku, Jindřich Krša, který kromě svých dvou dobrých příležitostí ještě trestuhodně zahodil pokutový kop a Petr Novotný, který bohužel dvakrát nedopravil míč do zcela odkryté branky soupeře. Vzhledem k vývoji utkání však naše hráče tyto „vraždy“ nemrzeli. Na druhé straně hosté svých několik příležitostí také zahodili a tak utkání skončilo vysokým vítězstvím našich hráčů.
      Střelci Hadačky: Formánek L 3x, Feix, Spěváček, Běhounek, Vištejn.
      Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Horyna (46. Krša Z.), Valenta T., Hausner – Krša J., Běhounek T., Feix (46. Živníček), Vištejn – Formánek L. (46. Černý), Spěváček (46. Novotný)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 08.05.2011
Sokol Vysoká Libyně – FK Trafo Hadačka     
1:6,   (0:3)
Rozhodčí: Walter
Počet diváků: 60


   Od začátku utkání bylo zřejmé, které z mužstev bude udávat směr tomuto utkání. Naši hráči se překvapivě lehce dostávali do střeleckých příležitostí. První uklidňující branku vstřelil povedenou ranou zpoza velkého čtverce Lukáš Černý. Po několika minutách navázal na jeho trefu proměněným sólem Libor Formánek – 0:2. Tentýž hráč pak trefil dvakrát během pěti vteřin tyč domácí branky. Třetí gól, který definitivně zlomil odpor domácích pak vstřelil z dorážky Petr Vištejn – 0:3.
      Ani ve druhé půli se obraz hry na hřišti nezměnil. Naši fotbalisté dále dominovali. Čtvrtou branku vstřelil po krásném sólu Martin Bunda. Patou trefu pak zaznamenal Pavel Peterka jehož centr si domácí bek nešťastně srazil do branky.  Náš poslední úspěch pak do odkryté branky po vyšachování soupeře zaznamenal opět Petr Vištejn. Domácí pak  v závěru po brejkové situaci korigovali na konečných 1:6.
      Střelci Hadačky: Formánek L., Černý, Bunda, Peterka, Vištejn 2x.
      Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Horyna, Bunda, Hausner – Vištejn, Běhounek T., Feix (70. Peterka), Dušička (50. Valenta T.) – Formánek L., Černý (85. Pech)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 24.04.2011
FK Trafo Hadačka – Sokol Mladotice B  
3:3,  (2:2)
Rozhodčí: Ondřich
Počet diváků: 220


   Druhé mistrovské utkání jara na domácím hřišti a druhý prospaný začátek zápasu. Nakonec i toto utkání se našim fotbalistům podařilo dotáhnout k bodovému zisku. Již z první akce hostů jsem inkasovali. Po sebránkově centru na zadní tyč zakončoval hostující útočník scela nekrytý do prázdné branky – 0:1. Po dalších dvou minutách, centru z rohového kopu a přesném zakončení hlavou hostujícího útočníka to bylo již 0:2. Naštěstí se naši hráči nepoložili a ještě do poločasu stačili vyrovnat. Závar po rohovém kopu utnul razantním zakončením Tomáš Běhounek a snížil na 1:2. Vyrovnání zařídil svým důrazem Libor Formánek, když brankář Kondelík neudržel odražený míč od vlastních obránců – 2:2.
       Ve druhém poločase nebylo mnoho šancí, ani jednomu z mužstev se nadařilo dostávat do vyložených šancí, přesto šli do vedení opět hosté. Po dlouhém nákopu za naši obranu a zpětné přihrávce se přesnou střelou prosadil Sebránek – 2:3. Hosté celkem bez problémů drželi náskok a asi dest minut před koncem utkání mohli rozhodnout definitivně. Hostující útočník se řítil sám na gólmana Píšu, ovšem ten ho ještě před pokutovým územím fauloval a dostal červenou kartu. Do branky tak musel náhradní gólman Pech, který vystřídal útočníka formánka a v závěrečných deseti minutách se začali dít věci. Naši fotbalisté hráli vabank. Gólman Pech se dokonce dvakrát vydal do pokutového území hostí. Naši hráči nejprve trefili hlavou Peterky břevno Kondelíkovi branky, poté v zakončení nůžkami nemířil přesně gólman Pech, ale nakonec při poslední standardní situaci upadl po souboji s obránce v pokutovém území Tomáš Běhounek a rozhodčí odpískal velmi přísný pokutový kop, který sám postižený v poslední minutě nastavení proměnil.
      Střelci Hadačky: Běhounek T. 2x, Formánek L.
      Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Horyna, Valenta T., Hausner – Krša J (55. Vištejn). Běhounek T., Černý (55. Peterka), Formánek K. – Formánek L. (85. Pech), Němec (65. Krša Z.)

 


Komentář k zápasu:
Datum: 17.04.2011
Sokol Plasy B – FK Trafo Hadačka  
 3:0,   (1:0)
Rozhodčí: Krauz
Počet diváků: 100


    Utkání v Plasích začalo podobně jako náš domácí zápas s Úněšovem. Domácí byli lepším týmem a hned v 10. minutě se ujali vedení. Prakticky vzápětí mohli domácí svůj náskok navýšit z pokutového kopu ovšem Píša penaltu kryl. Domácí měli od začátku hru pod kontrolou a naši hráči se prakticky k ničemu nedostali.

Do druhé půle provedli naši trenéři opět hned tři změny, ovšem efekt z minulého utkání to nepřineslo, spíše naopak, naše hra byla špatná a hosté v šedesáté minutě přidali druhou pojišťovací branku. V poslední minutě utkání ještě domácí vsítili třetí gól a jednoznačně a zasloženě utkání dovedli do vítězného konce.

      
      Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Krša J., Valenta T., Hausner – Formánek K., Feix (46. Peterka), Běhounek T. (70. Krša Z.), Horyna (46. Dušička) – Němec (46. Bunda)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 10.04.2011
FK Trafo Hadačka – Slavia Úněšov "B"
4:3, (1:3)
Rozhodčí: KAFKA Václav
Počet diváků: 200


    První mistrovské utkání našich fotbalistů po zimní pauze bylo ve znamení velkého obratu ve skóre se šťastným koncem pro naše hráče. Začátek utkání byl však z naší strany tragický. Hned ve druhé minutě se chytře ze skrumáře po rohu prosadil patičkou hostující útočník – 0:1. Naše hráče to poznamenalo. Nedokázali si pořádně přihrát a hosté si na hřišti dělali co chtěli. Po deseti minutách už to bylo 0:2. Stejný hráč hostů po manévrech před naší šestnáctkou vystřelil sice umístěnou, ale slabou střelu z hranice šestnáctky a překvapil brankáře Píšu. Náš mladý brankář si musel připadat jak ve špatném snu. Po dalších 15 minutách se z brejku prosadili hosté potřetí a schylovalo se k debaklu. Píša poté několika zákroky napravil své zaváhání při druhé brance hostů a na druhé straně snížil přesnou střelou z deseti metrů Dušička – 1:3.
       Naši trenéři zariskovali a do druhého poločasu využili maximálního počtu střídání a s příchodem Peterky, Bunda a Horyny jsem začali přehrávat zálohu soupeře. Hned zpočátku druhé půle napřáhl z 25 metrů a k překvapení všech hostující gólman nedokázal zabránit v cestě do sítě. To byl impuls pro zvýšení našeho tlaku. Peterka se vzápětí po vstřelené brance dostal do vyložené šance, tentokrát však proti hostujícímu brankáři neuspěl. Po několika příležitostech a pološancí se už zdálo, že naši fotbalisté nevyrovnají, posledních pět minut však přineslo obrat. Nejprve po dlouhém autovém vhazování si hosté dali vyrovnávací gól sami, když jejich bek nešťastně špatně trefil odkop – 3:3. V poslední minutě pak obrat dokonal Marek Horyna, který usměrnil do sítě přízemní Peterkův centr po rozehraném rohu – 4:3.
      Střelci Hadačky: Dušička, Peterka, Horyna, vlastní.
      Sestava Hadačky: Píša – Krša J. (35. Zajíček) – Vištejn, Valenta T. (46. Bunda), Hausner – Formánek K., Krša Z. (46. Peterka), Dušička ©, Živníček (46. Horyna) – Černý, Němec

 


Komentář k zápasu:
Datum: 14.11.2010
FK Trafo Hadačka – TJ Nekmíř
0:2, (0:1)
Rozhodčí: MEIER Karel
Počet diváků: 60


      Poslední utkání sezóny se našim fotbalistům hrubě nevydařilo. Vedoucí celek soutěže přijel pouze v 10 hráčích, ovšem i přesto byl nad síly našeho mladého týmu, který sehrál snad nejhorší utkání sezóny. Již od samého počátku se na bahnitém terénu naši hráči utápěli v nepřesnostech a rychlá a efektivní hra oslabeného soupeře jim dělala velké problémy. Když soupeř zjistil, že našemu týmu naprosto schází jakákoliv invence, začal zlobit a zhruba ve dvacáté minutě jsi hostující útočník pohrál s celou naší obranou a z ostrého úhlu nadvakrát překonal gólmana Pecha – 0:1. Naši fotbalisté se za celý poločas nedostali ke kloudné akci.
      Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Místy až nekoukatelný fotbal pokračoval a vrcholem zmaru našich hráčů byl druhý gól, když při bránění rohového kopu nepohlídali první tyč a propadlý balón patičkou zasunul hostující záložník patičku do sítě – 0:2. Křečovitá snaha našich fotbalistů vyrovnání nepřinesla naopak si ze závěru utkání odnesl těžké zranění kolene Tomáš Běhounek, který ještě v den utkání postoupil operaci poškozeného menisku a po vzdušném souboji musel být ze hřiště odnesen i otřesený Baum a naši fotbalisté už tak dohrávali o desíti. Ještě před svým nuceným odchodem spálil tutovku právě Baum a když v závěru po Plevkově centru nezakončil do prázdné branky novotný, prohráli naši fotbalisté poslední utkání sezóny po hodně zlém výkonu 0:2.
     
      Sestava Hadačky: Pech – Krša J. – Vištejn, Valenta T., Hausner (60. Němec) – Zajíček, Běhounek T. ©, Novotný (75. Plevka), Horyna ( 46. Krša Z. ) - Formánek, Baum

 Komentář k zápasu:
Datum: 07.11.2010
FK Trafo Hadačka – Dolní Bělá B
1:1, (1:0)
Rozhodčí: Zuska
Počet diváků: 60


      V utkání s rezervou Dolní Bělé, které se proti původnímu rozpisu na žádost soupeře hrálo na našem hřišti, začali v deštivém počasí lépe naši fotbalisté, když rychlými brejky po zisku balónu značně trápili hostující obranu. Při prvním z nich ještě Novotný nedokázal dostat míč do branky hostí po přízemním centru Karla Formánka, ovšem napodruhé už spolupráce vyšla lépe a naši fotbalisté se dostali do vedení. V poli se hrál vyrovnaný zápas, ovšem hosté byli ve finální fázi prakticky neškodní a brankář Pech nemusel v první půli likvidovat prakticky žádnou jejich střeleckou příležitost, i když ke konci poločasu narůstala převaha hostujícího týmu.
      Do druhé půle ovšem hosté nastoupili ještě důrazněji a zatlačili naše fotbalisty před jejich branku. První vážnější jejich vážnější příležitostí bylo trefené břevno z přímého kopu, poté gólman pech zlikvidoval šanci hostujícímu útočníkovi, který na něj postupoval sám, ovšem po sérii několika rohů se naší obraně nepodařilo uklidit míč do bezpečí a po ostrém centu z levé strany hostující záložník vyrovnal zakončením do odkryté branky – 1:1. Naši hráči zahrozili poté z několika brejků, kdy branku netrefil střídající Baum a taktéž střídající Libor Formánek po pěkném uvolnění trefil jen gólmana domácích. Na druhé straně před dobíhajícím útočníkem a naší odkrytou brankou zasahovali společnými silami Pech a stoper Jindřich Krša. Naší poslední příležitostí byla střela Zdeňka Krši, kterou hostující gólman vyrazil a když na druhé straně po chybě téhož hráče zmařil skluzem Jindra Krša gólové zakončení hostujícímu útočníkovi, skončilo utkání smírně.
      Střelci Hadačky: Novotný
      Sestava Hadačky: Pech – Krša J. – Vištejn, Valenta T., Hausner – Formánek K., Běhounek T. © (80, Pícl), Krša Z., Horyna – Novotný ( 55. Formánek L. ), Zajíček (55. Baum)

 Komentář k zápasu:
Datum: 31.10.2010
FK Trafo Hadačka – Slavoj Žihle B
1:4, (0:3)
Rozhodčí: Chramosta
Počet diváků: 100


      V poslední říjnový den přišla první prohra našeho týmu na domácím hřišti na Hadačce. Fotbalisté žihelské rezervy byly od počátku utkání lepší a dostávali se do brankových příležitostí. První gól utkání dali hosté z penalty nařízené po netaktickém faulu Kršy na útočníka hostí – 0:1. Poté žihelští spálili tři dobré brankové příležitosti, ovšem v závěru poločasu prakticky rozhodli o výsledku utkání. Nejprve po průniku po levé straně a ostrém přízemním centru zvyšoval hostující útočník již na 0:2. Těsně před koncem první půle si hostující záložník pohrál z celou naší obranou a ostrou přízemní střelou překonal Pecha potřetí.
      Do druhé půle nastoupili naši fotbalisté hned se třemi změnami. V úvodu poločasu se naše hra skutečně trochu zlepšila. Zdeněk krša trefil z hranice šestnáctky břevno a po spatném odkopu hostujícího brankáře Horyna pohotově dokonce snížil – 1:3. Hosté si však utkání zdramatizovat nenechali. Opět převzali iniciativu a přesnou střelou k tyči Pechovi branky přinesl definitivní rozhodnutí jejich záložník – 1:4.
      Střelci Hadačky: Horyna.
      Sestava Hadačky: Pech – Krša J. ( 75. Plevka) – Vištejn, Valenta T., Horyna – Formánek K. ( 46. Zajíček ), Dušička ©, Bunda, Hausner – Novotný ( 46. Krša Z. ), Němec (46. Baum)

 Komentář k zápasu:
Datum: 24.10.2010
Sokol Kralovice B – FK Trafo Hadačka
0:0, (0:0)
Rozhodčí: Chejlava
Počet diváků: 100


      Po více než sedmi letech se naši fotbalisté představili v Kralovicích, tentokrát v souboji s rezervou místního klubu a přesto, že kromě zkušených mazáků Pecha, Peterky, Dušičky a Bundy nastoupili mladíci, jako se již stalo tradicí, podali naši fotbalisté vyzrálý výkon a nakonec to stačilo na, vzhledem k vývoji utkání, spravedlivou remízu.
      Utkání nabídlo vyrovnaný boj, bez nějakého soustavného tlaku některého z týmů, ovšem nebezpečnější byli zpočátku přeci jen domácí fotbalisté. Solidní příležitost měl po průniku z pravé strany Běláč, jeho střelu z úhlu však Pech vyrazil. Asi největší příležitost domácích měl opět Běláč, když po nešťastném zásahu Krši trefil podél vybíhajícího Pecha tyčku. Na druhé straně vystrašil brankáře Střelce prudký centr Hausnera, ale největší šanci našich fotbalistů spálil Běhounek, když po Formánkově centru a zmatku před Střelcem pálil svou slabší pravou nohou buhužel jen do míst kde stál gólman domácích.
      Druhý poločas svým průběhem navázal na první. Na každé straně se urodilo několik šancí, ovšem žádná z nich se neujala. Nejprve se do dobré příležitosti dral střídající Baum, ale díky včasnému zásahu domácího obránce nezakončil, ve své druhé příležitosti vystřelil křížem po zemi, ovšem Střelec jeho pokus vyrazil. Na druhé straně Pechovi vypadla z náručí nepříjemná střela Vopata, ale Peterka ji stihl odklidit do bezpečí a poté Pech včasným vyběhnutím zmařil obrovskou šanci Purkarovi. Když pak našemu týmu nespadly do branky dva šikovně zahrané Spěváčkovi rohy, z nichž jeden skončil na tyči a na druhé straně Purkarova hlavička skončila mimo naší branky, utkání nepoznalo vítěze.
      Sestava Hadačky: Pech – Peterka – Krša J., Bunda, Horyna – Hausner (65. Zajíček), Běhounek T.©, Dušička, Formánek K., – Novotný (46. Baum), Němec (46. Spěváček, 85. Vištejn)

 Komentář k zápasu:
Datum: 17.10.2010
FK Trafo Hadačka – Sokol Žichlice
5:2, (3:2)
Rozhodčí: Dünghubel
Počet diváků: 80


      Po dvou špatných výkonech, které naštěstí přinesly našemu týmu čtyři body se naši fotbalisté postavili lídrovi tabulky soutěže, družstvu Sokola Žichlice. Po počátečním oťukávání udeřili první hosté. Po odkryté pravé straně hřiště pronikl do šestnáctky záložník hostí, kličkou se zbavil stopera Peterky i křižujícího Krši a přízemní střelou překonal gólmana Píšu – 0:1. Naštěstí po pár minutách z nenápadné akce Tomáš Běhounek chytře zády k brance přehodil obloučkem všechny hráče a zaskočil hostujícího brankáře – 1:1. Po dalších několika minutách již naši fotbalisté vedli. Po chybě hostujícího beka Spěváček postupoval sám z úhlu na branku, ve střelecké pozici však ještě přihrál Novotnému a ten propasíroval míč do sítě – 2:1. Naši fotbalisté hráli velice dobře a kombinační hrou dávali zapomenout na nevýrazné výkony z posledních dvou kol. Gólman Píša pak včasným vyběhnutím zlikvidoval šanci hostujícího útočníka. Hosté přesto ještě jednou vyrovnali. Kožíšek obral o míč před pokutovým územím Hausnera a na následující střelu hostujícího záložníka již Píša neměl nárok – 2:2. Naši hráči však přesto šli do kabin s náskokem. Běhounek se procpal před hostujícího gólmana a ten jeho kličku zastavil pouze za cenu faulu a kopala se penalta. Míče se suvereně chopil teprve patnáctiletý Novotný a neméně suveréně penaltu proměnil – 3:2.
      Na začátku druhého poločasu hosté přeci jen zvýšili aktivitu a úvodní minuty této části zápasu patřili jim. Největší šanci jim ale paradoxně připravili naši obránci s brankářem, kdy míč po sérii „minel“ poskakoval po brankové čáře, ale naštěstí tuto čáru nepřešel. Postupem času naši fotbalisté opět získali půdu pod nohama a rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem. Spěváčka, který postupoval sám na branku soupeře fauloval na hranici pokutového území hostující obránce a byl vyloučen. Následný Běhounkův trestný kop gólman hostí vyrazil, novotného dorážku zablokovali obranci, ovšem následná Spěváčkova Dorážka si již cestu do sítě našla – 4:2. Definitivní podobu výsledku utkání dal Dušička, který po přihrávce Spěváčka obešel hostujícího gólmana a do prázdné brány zavěsil – 5:2.
      Střelci Hadačky: Tomáš Běhounek, Novotný 2 x, Spěváček, Dušička.
      Sestava Hadačky: Píša – Peterka – Krša J., Valenta T., Hausner – Formánek K., Běhounek ©, Dušička, Horyna (46. Krša Z.) – Novotný (75. Vištejn), Spěváček

 Komentář k zápasu:
Datum: 10.10.2010
FC Kunějovice - FK Trafo Hadačka
2:3, (0:3)
Rozhodčí: ČECH Ladislav
Počet diváků: 80


      Zápas proti poslednímu družstvu soutěže našim hráčům hrubě nevyšel a jedné pozitivum z tohoto utkání jsou 3 body, které se nám za toto utrápené vítězství připsali do tabulky. Od samého začátku diváci sledovali zápas plný chyb nepřesností, ale i velkého množství brankových příležitostí na obou stranách. První gólový zápis utkání obstaral po samostatném úniku Libor Formánek – 0:1. Žel bohu to byla poslední věc, kterou v zápase stihnul. Při zakončení jsi poranil kotník a byl nucen vystřídat. Iniciativy se chopili domácí a několikrát zle provětrali naši obranu a brankáře Pecha. Po několika šancích domácích však udeřilo na druhé strané. Z trestného kopu nádherně skóroval T. Běhounek – 0:2. Den otevřených dveří v naší obraně však nadále pokračoval, ovšem domácí fotbalisté byli v prvním poločase při zakončení neškodní. To na druhé straně si míč zpracoval do pohybu Bunda a po zatažení do pokutového území nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:3. V závěru poločasu ještě domácí záložník dostal po kritice rozhodčího druhou žlutou kartu a zápas se zdál rozhodnutý.
      Ovšem chyba lávky, naši hráči sice v průběhu druhého poločasu zpočátku kontrolovali zápas a nevyužili některé své slibné příležitosti, ale po dlouhém míči za obranu fauloval v pokutovém území domácího útočníka stoper Zajíček a domácí se gólem z penalty dostali do zápasu – 1:3. Naši hráči až v početní převaze se začali bát o výsledek, kupili chybu za chybou a v útoku se ze spousty šancí nedokázali prosadit. Po dlouhém autu deset minut před koncem a pohotovém zakončení domácího útočníka snížili domácí na rozdíl jediné branky – 2:3. Po infarktovém závěru se střídáním šancí na obou stranách jsme nakonec přežili i zaváhání gólmana Pecha po přízemním centru hostujícího záložníka, kdy z dorážky domácí útočník netrefil odkrytou branku a tak domů vezeme težce vydřené tři body…………..
      Střelci Hadačky: Formánek L., Běhounek T., Bunda
      Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Krša J. (90. Dušička), Valenta T., Hausner – Formánek K., Běhounek T.©, Novotný (65. Peterka), – Formánek L. (15. Vištejn), Bunda.

 Komentář k zápasu:
Datum: 03.10.2010
FK Trafo Hadačka – Sokol Vysoká Libyně
1:1, (1:0)
Rozhodčí: KUČERA Vladimír
Počet diváků: 60


      Po dvou vítězstvích vstupovali naši fotbalisté do tradičního derby utkání jako favorité a skutečně úvod utkání nasvědčoval tomu, že si naši hráči připíšou další vítězství. Hned v úvodu spálil velkou šanci Dušička, jež z deseti metrů míč odevzdal pouze do náruče soupeřova gólmana. Po deseti minutách hry rozehrál Jindřich Krša trestný kop a z jeho parádního centru se hlavou trefil Karel Formánek – 1:0. Naši hráči se dále dostávali do střeleckých příležitostí, největší šanci první půle však spálil Libor Formánek, když po chybě stopera Šlechty postupoval sám na brankáře hostí, jeho obstřel však pouze mířil do tyče. Další velká příležitost opět po trestném kopu Krši skončila tentokrát s přičiněním soupeře na břevně hostí. Hosté nehráli v poli zle, ovšem do brankových příležitostí se nedostávali.
      Ve druhém poločase na těžkém terénu přibilo nepřesností a ani jeden z týmů si nevytvářel brankové příležitosti. Hra se utápěla v nepřesnostech a postupem času se naši hráči začali strachovat o výsledek. Nedorozumění mezi stoperem Zajíčkem a brankářem Píšou, který nastoupil premiérově do mistrovského utkání ve svých 15 letech, ještě hosté nepotrestali, o chvíli později Píša zlikvidoval pohotovou střelu soupeřovo záložníka. Nakonec však náš mladý gólman přesto inkasoval. Po trestném kopu neudržel skákavou střelu a útočník soupeře z dorážky vyrovnal. Do konce utkání chybělo pět minut. V těchto závěrečných minutách si naši hráči vytvořili drtivý tlak, ovšem míč z několika skrumáří se jim do branky protlačit nepovedlo a tak utkání skončilo dělbou bodů, což je přeci jen větší ztráta pro náš tým.
      Střelci Hadačky: Karel Formánek
      Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Krša J., Valenta T., Hausner – Formánek K. (88. Pícl Miloš), Dušička © (46. Bunda), Novotný (46. Peterka), Horyna – Formánek L., Němec R. (65. Spěváček)

 Komentář k zápasu:
Datum: 19.09.2010
Sokol Mladotice B - FK Trafo Hadačka
2:3, (2:0)
Rozhodčí: MACÁK Milan
Počet diváků: 80


      Tradiční derby v Mladoticích mělo zajímavý průběh se šťastným koncem pro naše fotbalisty. Naši hráči po většinu zápasu byli aktivnější, ovšem úvod zápasu jim zle nevyšel. Po našem rohovém kopu se v 5. minutě utkání se míč dostal po třech dotecích k nohám domácího útočníka, který postupoval sám na gólmana Pecha a nezaváhal – 1:0. O pár minut později opět po naší ztrátě míče jsme zastavili rychlý brejk soupeře jen za cenu rohového kopu a z něj po odraženém balónu udeřili domácí podruhé – 2:0. Velice studená sprcha pro náš mladý tým. Ovšem hráči se nevzdali a prakticky celý první poločas byli herně lepší, ale scházel důraz v zakončení a jeho přesnost.
      Do druhého poločasu trenéři provedli hned tři změny v sestavě a náš tým začal domací ještě jednoznačněji přehrávat, ovšem zakončení byl stále neřešitelný problém. Domácí se zmohli již jen na ojedinělé brejky, které sice měli nebezpečné parametry, ale nakonec se z nich neprosadili. Na gólový úspěch si naši fanoušci museli počkat až cca do 70. minuty. Po skrumáži a několika zákrocích domácího gólmana Názlera nakonec uklidil míč do prázdné branky Libor Formánek – 2:1. Prakticky vzápětí postupoval sám na gólmana domácích Spěváček, jeho střelu ještě Názler vyrazil, ovšem dobíhající Libor Formánek již z dorážky neměl problém vyrovnat. Tyto rychlé góly značně nahlodali sebevědomí domácích fotbalistů a tak nakonec naši hráči obrat dokonali. Pár minut před koncem utkání Spěváček našel nadýchaným centrem volného Libora Formánka, který utěšenou střelou z voleje završil čistý hattrick a rozhodl utkání – 3:2
      Střelci Hadačky: Formánek L.
      Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Krša J., Valenta T., Hausner – Horyna (46. Formánek K.), Dušička ©, Novotný (46. Bunda), Vištejn (89. Píša) – Formánek L., Němec (46. Spěváček)

 Komentář k zápasu:
Datum: 12.09.2010
FK Trafo Hadačka – Sokol Plasy B
2:0, (0:0)
Rozhodčí: ČECH Ladislav
Počet diváků: 80


      První domácí utkání v nové sezóně vypadalo o poznání lépe než otevírací zápas a naši fotbalisté podali nesrovnatelně lepčí výkon než tomu bylo před týdnem. Hned v úvodu utkání měl gólovou příležitost Novotný, do dobrých příležitostí se v prvním poločase dostával i Libor Formánek. Bohužel se nám však vstřelit branku nepodařilo. Na druhé straně hosté v poli hráli vyrovnaný zápas, ale do zakončení se nedostávali.
      Do druhého poločasu nastoupili naši hráči aktivněji a odměnou jim byl gól Libora Formánka po přesném pasu Jindřicha Krši – 1:0. Hosté poté měli více v držení balon a naši hráči hrozili z brejků. Dvě dobré příležitosti zlikvidoval brankář Pech, na druhé straně mohl potvrdit vítězství Formánek. Druhý gól ale padl až v samém závěru, kdy se přesnou přízemní střelou prosadil Tomáš Běhounek.
      Střelci Hadačky: Libor Formánek, Tomáš Běhounek
      Sestava Hadačky: Pech – Zajíček – Krša J. (70. Churavý), Valenta T., Hausner – Němec (46. Horyna), Běhounek T., Novotný (60. Píša), Vištejn – Formánek L., Bunda

 Komentář k zápasu:
Datum: 05.09.2010
Slávia Úněšov B - FK Trafo Hadačka
5:1, (5:0)
Rozhodčí: MAREŠ Jan
Počet diváků: 80


      První utkání se našemu pozměněnému týmu hrubě nevydařilo, zejména pak v prvním poločase. Útočně hrající domácí drtili naše fotbalisty od úvodního hvizdu. Již v první minutě zachránila již bezmocného Pecha po sóle domácího útočníka tyčka, vzápětí si však tentýž hráč spravil chuť, když po dlouhém výkopu běžel sám na branku a po dlouhé kličce s přehledem otevřel skóre. Prakticky vzápětí ten samý hráč prošel přes tři naše hráče středem obrany a Peterka jej fauloval už v pokutovém území – penalta – 2:0. Po tomto hororovém úvodu domácí trochu polevili a hra se opticky vyrovnala, přesto domácí jasně hru kontrolovali. Rychlý brankostroj se tentokrát opakoval v závěru poločasu. Nejprve domácí záložník překonal Pecha technickou střelou z hranice pokutového území. Následně se Pavel Peterka ukopl při rozehrání přímého kopu a soupeř pohodlně zvýšil na 4:0. Poslední ránu naší průchodné obraně zasadil opět domácí útočník po nedorozumění tří našich obránců. Nutno podotknout, že domácí měli ještě další spoustu šancí, kdy Pechovi dvakrát pomohla konstrukce branky a zbylé příležitosti domácí neproměnili.
      Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s předsevzetím zabránit ještě většímu debaklu, což se naštěstí podařilo a zčásti i díky změnám v družstvu soupeře se zlepšila i hra našeho mužstva. Přesto domácí dále vyráběli slušné množství střeleckých příležitostí a k jejich smůle a k našemu štěstí je nevyužili. Nakonec náš tým byl za větší aktivitu ve druhé půli odměněn čestným úspěchem, který zaznamenal z penalty Tomáš Běhounek.
      Sestava Hadačky: Pech – Peterka – Krša J., Valenta T., Hausner – Formánek L. (85. Čepec M.), Běhounek T. ©, Novotný (60. Spěváček), Dušička – Pícl (46. Píša), Němec
Anketa

Kontakt

FK TRAFO HADAČKA
Hadačka 84
331 41 Kralovice

Ze světa fotbalu
Návštěvnost