Reklamní partneři
Řeznictví Dušičková, náměstí Osvobození Kralovice
Karel Karban - HK Novum
Jana Špačková - cukrárna Svěženka
HBH s.r.o. - strojírenská výroba
TRUHLÁŘSTVÍ PETERKA
Vlastimil Pech - hostinská činnost
MG - SPORT CZECHO spol. s r.o.
Zdeněk Blecha - autodoprava Kopidlo
Luboš Štěpánek – instalatérské práce
Unio Velkoobchod s.r.o. - velkoobchod s nápoji Žihle
Obec Výrov
Ladislav Macák - ovoce, zelenina Kralovice
Karel Janský – stavobazar
Plzeňský prazdroj a.s. – akce „Kopeme za fotbal“
Josef Frank - smluvní partner pojišťovny Allianz

 

Komentář k zápasu:
Datum: 15.06.2013
  FC Kunějovice – FK Trafo Hadačka
 1:0 (1:0)
Rozhodčí: Bureš
Počet diváků: 50


V posledním utkání soutěžního ročníku naši fotbalisté bohužel prohráli v Nekmíři s družstvem Kunějovic, přestože byli prakticky po celé utkání lepším týmem.
Naši fotbalisté se dostali do několika gólových šancí (Z. Krša, Novotný, Vachoušek, Malý), ale prakticky v nich nevyprodukovali střelu, která by se vešla mezi tři tyče. Naopak domácí před koncem prvního poločasu šli po pěkné individuální akci svého záložníka a střele na kterou gólman Pech nedosáhl, do vedení.

Hned v úvodu druhé půlce měl na noze vyrovnání Z. Krša, poté selhali v dobré pozici Píša i Vachoušek. Prostě tentokrát byla branka soupeře zakletá a domácí, kteří z brejku také ve druhém poločase sem tam zahrozili, tak mohli slavit vítězství.
 
 
Sestava FK Trafo: Pech – Junek, Krša J., Valenta (70. Stehlík), Hausner – Vachoušek, Formánek L., Novotný, Formánek K., – Krša Z., Malý (45. Píša).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 09.06.2013
 FK Trafo Hadačka – Sokol Žichlice
 4:3 (2:1)
Rozhodčí: 
Počet diváků: 100


V utkání proti Žichlicím měli naši hráči soupeři co vracet po ostudném debaklu 0:10 z podzimní části soutěže. Zpočátku byli i aktivnějším týmem, ovšem soupeř byl také nebezpečný a po rychlém brejku a přesné finální kombinaci šli hosté do vedení. Naštěstí naši fotbalisté stačili poměrmě ryschle vyrovnat. Po rohovém kopu se hlavou trefil J. Krša. Když už se zdálo, že poločas skonči smírným výsledkem, zaskočil hosty pohotovou dorážkou gólem do šatny Novotný – 2:1.

Do druhého poločasu vtrhli hosté zhurta, hned v první minutě postupoval sám na gólmana Pecha hostující útočník, náš brankář však tutovku chytil a pak ještě několikrát tým při příležitostech soupeře podržel. Naopak z rychlých brejků s přispěním hostujícího gólmana naši fotbalisté góly dávali. Nejprve se po brejku nadvakrát prosadil L. Formánek a poté po rohovém kopu, pramenícího z nejistého počínání soupeřova gólmana, se hlavou prosadil Z. Krša. Zdálo se že tříbrankový náskok nemůžou naši hráči promarnit, ovšem málem tomu tak bylo. Po odstoupení stopera Stanča kvůli zranění se začali dít věci. Nejprve sice Stehlík pomohl na brankové čáře fantastickým skluzem gólmanu Pechovi, jenž už byl překonán. Ovšem o minutu později už naši branku od druhého gólu po sólu hostujícího útočníka nic neuchránilo – 4:2. Prakticky vzápětí při průniku hostujícího hráče do pokutového území fauloval Valenta a z pokutového kopu hosté snížili na 3:4. Nakonec mohli i vyrovnat, když v poslední minutě hosté netrefili branku v obrovské příležitosti a tak 3 body zůstali doma.
 
Střelci FK Trafo: Krša Z, Krša J., Novotný, Formánek L.
Sestava FK Trafo: Pech – Hausner, Stančo (80. Stehlík), Valenta, Horyna – Vachoušek, Krša J. (60 Junek), Novotný, Formánek K. – Formánek L., Krša Z.

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 02.06.2013
 Sokol Trnová B – FK Trafo Hadačka
 2:1 (1:1)
Rozhodčí: Reiprich
Počet diváků: 20


V deštivém utkání v Trnové byl náš tým fotbalovější, měl více šancí, ovšem nedůraz v obou šestnáctkách nás nakonec stál všechny body.
Naši fotbalisté se po několika slibných příležitostech dostali do vedení po střele A. Běhounka ze střední vzdálenosti. Další příležitosti pak měli L. Formánek a J. Krša, bohužel je neproměnili a tak přišel trest. Po rohovém kopu se díky nedůrazu našich hráčů nepodařilo včas odkopnout míč a po dalším souboji v šestnátce došlo k faulu a z nařízeného pokutového kopu skóroval Lukeš a srovnal na 1:1. Byla to prakticky jediná příležitost domácích v prvním poločase.

V prvních minutách druhé půle jsme domácí přitlačili k jejich pokutovému území. Ovšem ve finální fázi chybělo zakončení či bylo málo nebezpečné. Zlomový okamžik přišel asi v polovině druhého poločasu. Po střele Novotného a zákroku domácího brankáře se ocitl před úplně prázdnou brankou Krša ale v tisíci procentní šanci trestuhodně přestřelil. O pár minut déle stoper Stančo hlavou „namazal“ do stoprocentní šance domácímu útočníkovi, který v tváří v tvář gólmanovi Pechovi nezaváhal. Po tomto gólu se naši hráči vrhli do útoku, tato snaha však byla naprosto chaotická a přinesla spíše než naše šance ještě dvě dobré příležitosti domácích, které nebyly využity. Utkání tak skončilo těsnou prohrou našeho družstva.
 
Střelci FK Trafo: Běhounek A.
Sestava FK Trafo: Pech – Zajíček (75. Junek), Stančo, Valenta (70. Stehlík), Horyna – Krša J. (65. Formánek K.), Novotný, Běhounek A., Vachoušek – Formánek L., Krša Z (65. Malý).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 26.05.2013
  FK Trafo Hadačka – Slavoj Žihle B
 6:0 (2:0)
Rozhodčí: Oliverius
Počet diváků: 50


Utkání proti rezervě Žihle, které se hrálo v krajně nepříznivých klimatických podmínkách ovlivnilo zejména složení družstva Žihle, které bylo k nepoznání od podzimního zápasu v němž jsme utrpěli debakl na hřišti soupeře.

Tentokrát to bylo naopak, když soupeř hrající pouze v 10 hráčích již do poločasu dvakrát inkasoval a ve druhé půli obdržel ještě čtyři góly a to byli naši hráči k soupeři celkem milosrdní.
 
Střelci FK Trafo: Krša Z, Vachoušek, Hausner, Formánek L., Horyna, Píša
Sestava FK Trafo: Píša – Hausner (75. Junek), Stančo, Valenta, Horyna – Vachoušek, Feix, Krša J., Zajíček – Formánek L., Krša Z (65. Malý).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 19.05.2013
  Sokol Vysoká Libyně – FK Trafo Hadačka
 1:1 (0:1), pen. 5:6
Rozhodčí: Walter
Počet diváků: 100


Utkání proti družstvu Vysoké Libyně moc fotbalové krásy nepobralo a domácí rozhodně nepůsobili dojmem, že by v utkání měli být horším celkem. Nakonec přeci jen první inkasovali, když po jejich chybné rozehrávce od vlastní branky skóroval Z. Krša.

Hned zpočátku druhé půle domácí vyrovnali a v utkání plném nepřesností dospělo k remíze a k pokutovým kopům. Úroveň pralesní ligy byla znát i u pokutových kopů, kdy z prvních 10 exekutorů proměnili jen dva. Nakonec, světe div se, naši fotbalisté získali bonusový bod v penaltovém rozstřelu.
 
Střelci FK Trafo: Krša Z.,
Sestava FK Trafo: Píša – Hausner, Stančo, Valenta, Zajíček – Vachoušek, Novotný (75. Stehlík), Krša J., Formánek K. (75. Běhounek A. – Formánek L., Krša Z (65. Malý).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 05.05.2013
  FK Trafo Hadačka - Dolní Bělá "B"
 3:3 (1:3), penalty 3:4
Rozhodčí: Škarda
Počet diváků: 200


V utkání byli hosté v prvním poločase fotbalovějším týmem, přesto se nedorozumění domácí obrany dostali naši fotbalisté do vedení, když si hostující hráči dali vlastní gól. Bohužel vedení našich fotbalistů netrvalo dlouho. Prakticky vzápětí soupeř vyrovnal a protože naše hra byla plná nepřesností a chyb, stačili si hostující hráči ještě do poločasu vytvořit dvoubrankové vedení.

Do druhé půle vstoupili naši fotbalisté s odhodláním změnit vývoj utkání, ovšem dlouho se nemohli prosadit. Hra se postupně zvedla s příchodem Vachouška a po pěkném vysunutí J Krši a jeho chytrém zakončením přes vybíhajícího brankáře hostů jsme snížili na 2:3. Několik slibných příležitostí pak zůstalo nevyužito až těsně před koncem utkání srovnal krásnou střelou z dvaceti metrů Vachoušek. V penaltovém rozstřelu jsme již jako tradičně neuspěli.
 
Střelci FK Trafo: Vlastní, Krša J., Vachoušek
Sestava FK Trafo: Píša – Hausner (75. Junek), Stančo, Valenta, Horyna – K. Formánek (46. Vachoušek), J. Krša, Novotný, Zajíček – L. Formánek, Krša Z (80. Malý).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 28.04.2013
 Sokol Kralovice "B" - FK Trafo Hadačka
 2:2 (0:0), penalty 3:4
Rozhodčí: Walter
Počet diváků: 80


Utkání proti družstvu Kralovic zvládli naši hráči velice dobře a přesto, že před zápasem by jsme remízu proti vedoucímu celku tabulky brali všemi deseti, při vedení 2:0 to bylo trošku zklamání,umocněné další prohrou na penalty…

Po bezgólovém poločase jsme šli do vedení po zakončení L. Formánky. Po akci téhož hráče doklepával do sítě míč Z. Krša a bylo to 0:2. Bohužel Kralovice po pár minutách snížili na rozdíl jedné branky a když Z: Krša ve vyložené šanci mířil pouze do břevna, byli naši fotbalisté ztrestáni vyrovnávací brankou, která uzavřela gólový účet utkání. V následném penaltovém rozstřelu jsme „tradičně“ neuspěli.

 
Střelci FK Trafo: Formánek L., Krša Z.
Sestava FK Trafo: Píša – Hausner, Stančo, Valenta, Zajíček – Vachoušek, Novotný (75. Stehlík), Krša J., Formánek K – Formánek L., Malý (46. Krša Z.).

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 21.04.2013
 FK Trafo Hadačka  - Sokol Kozojedy
 1:1 (1:1), penalty 2:3
Rozhodčí:  Lang
Počet diváků: 200


V třetím jarním utkání byli hosté fotbalovějším týmem a prakticky celý zápas naše fotbalisty přehrávali. Ovšem hned zpočátku utkání se po dlouhém Zajíčkově autu objevil zcela nekrytý na zadní tyči J. Krša a prostřelil hostujícího brankáře. Poté hosté začali stupňovat tlak a naše hráče uzamkly před jejich svatyní a to hlavně v závěru prvního poločasu. Gól po standardní situaci jim ještě kvůli ofsajdu nebyl uznán ovšem následný průnik po levé straně a zakončení po stříleném centru již znamenalo vyrovnání. Naši hráči se před soupeřovu branku dostávali sporadicky. Jediným ohrožením soupeřovi brány tak byla opět střela Krši, která však skončila mimo branku.

Ve druhém poločase se tlak hostů ještě znásobil, ovšem mizerná finální fáze zapříčinila, že Kozojedy už další gól nepřidali, i když k tomu své příležitosti měli. Na druhé straně měl hotující brankář starosti pouze s rychlými brejky, ze kterých však trest za střeleckou nemohoucnost hostů také nepřišel.

V brankovém rozstřelu byli úspěšnější hosté, když naši hráči z pěti pokusů tři neproměnili……

 
Střelci FK Trafo: Krša J.
Sestava FK Trafo: Pech – Hausner, Stančo, Valenta, Zajíček – J. Krša, Novotný (25. Stehlík), Z. Krša (40. Junek), K. Formánek – L. Formánek, Malý

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 14.04.2013
Sokol Mladotice "B" - FK Trafo Hadačka  
0:6 (0:3) 
Rozhodčí:  Oliverius
Počet diváků: 60


Utkání v Mladoticích se od samého počátku hrálo prakticky na jednu branku a to na branku domácího mužstva. Nebýt někdy neuvěřitelné střelecké impotence našich hráčů musel by výsledek utkání mít dvoucifernou hodnotu. Skóre otevřel po několika šancí našich fotbalistů pohotovou dorážkou po dlouhém autu J. Krša. Po pohledné následné akci sice bylo dosaženo druhého gólu, ale ještě předtím rozhodčí odpískal penaltu za hraní rukou v pokutovém území v náš prospěch a tak vedení 2:0 potvrdil zásahem z penalty Stančo. Před poločasem ještě naši hráči vstřelili ještě třetí branku a to tak, že po Formánkově centu z rohového kopu zakončil Novotný 0:3.

Po přestávce pokračovala převaha našich fotbalistů, prakticky jedinou střelou domácích na branku byl propagační pokus Sebránka a tak i přes laxnost našich fotbalistů ve finální fázi góly přibývali. Nejprve se trefil po Formánkově akci opět J. Krša a v závěru utkání ještě dvakrát skóroval Zajíček, jednou přesnou hlavičkou a jednou krásnou střelou pod břevno.

 
Střelci FK Trafo: J. Krša 2x. Zajíček 2x, Novotný, Stančo.
Sestava FK Trafo: Pech – Hausner, Stančo, Valenta, Zajíček – K. Formánek, Novotný, Feix, (46. Stehlík), J. Krša – Z. Krša (60. Vachoušek), L. Formánek.

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 07.04.2013
FK Trafo Hadačka – Svornost Hvozd   
1:1 (0:0), penalty 6:7  
Rozhodčí:  Walter
Počet diváků: 100


V prvním jarním utkání byli hosté fotbalovější a naše fotbalisty přehrávali. První poločas ještě naši hráči díky zodpovědné obrané hře a dobrému výkonu brankáře přestáli bez úhony, ovšem po přestávce již inkasovali. Navíc musel odstoupit pro zranění brankář Píša a utkání dochytával J. Zajíček.Naši hráči bojovali, ale fotbalově na soupeře neměli. Nebezpečná byla snad jen střela K. Formánka, která se zastavila na břevně soupeřovi branky. Když už se zdálo, že soupeř utkání dovede do vítězného konce, přišlo vyrovnání z kopačky Libora Formánka po závaru před soupeřovo brankou. V následujícím nervy drásajícím penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, když rozhodnutí padlo až v deváté sérii.
 
Střelci Hadačky: Formánek L.
Sestava FK Trafo: Píša (55. Feix) – Hausner, Stančo, Valenta, Horyna – K. Formánek (65. Malý), Novotný, J. Krša (60. Stehlík), Zajíček – Z. Krša (60. Vachoušek), L. Formánek 

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 10.11.2012
Sokol Žichlice - FK Trafo Hadačka     
10:0
Rozhodčí:  ???
Počet diváků: 80


Utkání v Žichlicích se zapsalo do análů našeho klubu, jako nejpotupnější porážka v historii a výsledkově vyrovnaná nejvyšší naše porážka v mistrovských soutěží (Bezvěrov 2008). Začátek utkání podobnému debaklu nenasvědčoval, obě mužstva hrali vyrovnané utkání ovšem po prvním gólu se naši hráči nepochopitelně složili. Výsledkem byly neskutečné chyby a série slepených gólů. Utkání bylo prakticky rozhodnuté už o poločase a ve druhé půli pokračovala neskutečná demolice naší hry. Góly po obrovských chybách, vlastní gól a podobně……. A to vše od družstva, které na tom bylo v tabulce podobně jako my…..
 
Střelci Hadačky:
Sestava Hadačky:Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. (30. Feix) – Horyna, Valenta, Hausner © – Zajíček, Novotný, Vachoušek, Krša J. – Stančo, Dušička O.

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 04.11.2012
FK Trafo Hadačka - Sokol Trnová     
1:2
Rozhodčí:  ???
Počet diváků: 100


Utkání s rezervou Trnové na těžkém terénu mělo pro naše hráče nešťastný průběh. Přestože byli po celé utkání fotbalovějším týmem, nešťastně prohráli. V bojovné první půli měl největší šanci utkání Ondřej Dušička, když jeho samostatný únik skončil střelou těsně vedle soupeřovi branky, bohužel zápas provázela řada nepřesností v rozehrávce a tak zejména naši fotbalisté se nemohli dostat do koncovky. Hosté šli asi po patnácti minutách druhé půle do vedení po obrovském nedorozumění naší obrany a velké chybě stopera Z. Krši. Naštěstí prakticky v zápětí se také se štěstím prosadil Karel Formánek, když jeho centr k překvapení všech skončil až za zády hostujícího gólmana. Od této chvíle naši byli naši fotbalisté lepším týmem, ovšem v koncovce se neprosazovali. A tak přišel trest, opět po chybě obrany se tečovanou střelou prosadil záložník hostí a vstřelil vítězný gól, na který již naši fotbalisté nestihli reagovat.
 
Střelci Hadačky: Formánek K.
Sestava Hadačky:Píša – Krša Z. – Horyna, Valenta, Hausner © – Krša J., Vachoušek, Novotný (45. Zajíček), Formánek K. – Dušička O. (60. Stančo), Formánek L.

 

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 25.11.2012
Slavoj Žihle "B" - FK Trafo Hadačka    
11:2
Rozhodčí:  ???
Počet diváků: 100


Další ostudný debakl v odloženém utkání v Žihli definitivně vrhl obrovský stín na dosavadní vystoupení našeho družstva v soutěži. Po předchozí drtivé porážce v Žichlicích přešel další ostudný debakl. Přitom první poločas ničemu takovému nenasvědčoval. Domácí šli sice do vedení, ale Libor Formánek po chvilce vyrovnal. O dalších několik okamžiků později zakončil naši rychlou akci přesně J. Krša a vedli jsme 2:1. Domácí sice byli fotbalovější, ale vývojem utkání evidentně zaskočení a dělali obrovské množství chyb. Po faulu na L. Formánka v pokutovém území přišel asi rozhodující okamžik zápasu. Petr Novotný nařízenou penaltu neproměnil a patrně toto nás zlomilo. V posledních 5 minutách první půle jsme dvakrát inkasovali a i přes veškerou snahu v poločase hráče psychicky zvednout byl druhý poločas zlým snem. Naprosto odevzdané a rezignované družstvo dostávalo jeden gól za druhým a několik fanoušku na něj oprávněně zanevřelo.
 
Střelci Hadačky: Formánek L., Krša J.
Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Horyna, Valenta, Hausner © – Krša J., Stehlík (65. Malý), Novotný, Vachoušek – Stančo, Formánek L.

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 07.10.2012
Sokol Dolní Bělá "B" - FK Trafo Hadačka    
3:3, (2:2) PK 3:4
Rozhodčí:  ???
Počet diváků: 60


Do utkání v Dolní Bělé nevstoupili naši fotbalisté příliš šťastně. Již v 10. minutě utkání zahrál ve zkratu před vlastní brankou úmyslně rukou T. Valenta, byl vyloučen a ještě byl nařízen pokutový kop, který domácí proměnili – 0:1. Z této rány se naši fotbalisté naštěstí včas oklepali a po nařízené penaltě tentokrát v jejich prospěch dorazil vyraženou střelu J. Krši z pokutového kopu pohotově Hauzner – 1:1. Bohužel domácí se po pěkné individuální akci opět ujali vedení, ani tento gól však naše hráče nepoložil a po dlouhém výkopu brankáře Píši postupoval sám na gólmana L. Formánek a své sólo proměnil – 2:2. Ve druhém poločase naši hráči statečně v deseti hráčích hráli se soupeřem vyrovnanou partii ovšem i potřetí se dostali domácí do vedení. Ke konci zápasu se stav vyloučených vyrovnal, kdy musel pod sprchy také domácí hráč za faul na pronikajícího Formánka a v samotném závěru vyrovnal po centru z rohového kopu hlavou Ondřej Dušička. Pikantností zápasu bylo to, že v jednom týmu spolu poprvé v naší historii nastoupili k mistrovskému utkání otec a syn Dušičkové. Bonusový bod navíc získali naši hráči díky úspěšnému penaltovému rozstřelu.
 
Střelci Hadačky: Hauzner, Formánek L., Dušička O.
Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Horyna, Valenta, Hausner © – Zajíček, Stančo, Dušička V. (55. Stehlík), Krša J. – Dušička O., Formánek L.

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 30.09.2012
FK Trafo Hadačka - Sokol Kralovice  "B"    
3:7, (1:2)
Rozhodčí:  Majer
Počet diváků: 200


Derby utkání s rezervou Kralovic přineslo hezký fotbal s několika zvraty a s bohužel až příliš hořkým koncem pro naše fotbalisty.

Rezervní tým Kralovic vstoupil do utkání posílen o stabilní opory a-týmu T. Běhounka a Vlka lépe a vypracoval si dvoubrankové vedení. Naději na zdramatizování zápasu dal našim fanouškům krásnou střelou z přímého kopu Z. Krša který před poločasem snížil na 1:2. Po přestávce se našim fotbalistů podařilo vyrovnat, kdy po faulu na L. Formánka se z penalty prosadil druhý z bratří Kršů Jindřich. Kralovičtí fotbalisté následně strhli vedení na svoji stranu. Ovšem i na tuto branku dokázali naši fotbalisté zareagovat gólem L. Formánka. Dvacet minut před koncem zápasu však přišel rozhodující úder soupeře a po gólu na 3:4 se bohužel náš tým zcela složil a výsledkem byly ještě další tři góly v naší síti v posledních minutách.

 

 Střelci Hadačky: Krša Z., Krša J., Formánek L.

Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Horyna, Valenta, Hausner © (75. Malý) – Zajíček, Formánek L., Krša J. (65. Feix), Vachoušek – Dušička O., Stančo  

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 23.09.2012
Sokol Kozojedy - FK Trafo Hadačka    
3:4, (1:2)
Rozhodčí:  Walter
Počet diváků: 120


V utkání v Kozojedech nebyli naši fotbalisté rozhodně favoritem, ale kombinace nasazení, produktivity a zejména obrovského štěstí nám zajistila 3 body.

Domácí byli od začátku aktivnější, ale jejich gól nebyl uznám kvůli ofsaidu a tak udeřilo na druhé straně. Formánek na polovině hřiště vzal balon a po levé straně si s ním namířil až do branky, kde míč také skončil po tečované střele našeho hráče – 0:1. Domácí byli dál aktivnější, ale finální fáze se jim vůbec nedařila. Když už se dostali ke střele, tak povětšinou vůbec netrefili branku. A tak po dalším rychlém průniku, tentokrát po pravé straně a utěšené kombinaci zakončoval J. Krša a bylo to 0:2. Domácí zvýšili ještě důraz a po rychlém rozehrání standardní situace a centru z pravé strany snižoval hlavou Prusík – 1:2. S tímto výsledkem skončil i poločas.

Ve druhém poločase domácí přitlačili naše hráče před jejich šestnáctku a zdálo se být jen otázkou času, kdy utkání otočí. Vyrovnání také přišlo po několika minutách. Centr z levé strany si Prusík krásně zpracoval a do protipohybu brankáře Pecha přízemní střelou krásně zakončil – 2:2. Asi rozhodující moment utkání však přišel na druhé straně. Po nevinném souboji na polovině hřiště se míč odrazil K O. Dušičkovi, ten si jej rychle posunul mezi stopery a samostatný únik zakončil mazáckým přehozením padajícího gólmana domácích – 2:3. Vzápětí mohl O. Dušička vítězství pojistit, když po střele vyražené domácím gólmanem z několika kroků přestřelil prázdnou branku. Vítězný gól však nakonec přidal L. Formánek, který v samostatném úniku udělal kličku brankáři a pohodlně zakončil do odkryté branky. Do konce utkání chyběla přibližně čtvrthodinka, ovšem domácí prakticky z rozehrávky po inkasovaném gólu snížili přesnou hlavičkou Pánka – 3:4. Zbývající minuty se nesly ve smyslu festivalu zahozených šancí domácího souboru, když jeho hráči nedokázali dopravit míč do branky z jasných brankových příležitostí a tak tečkou za utkáním byla nepříjemná střela střídajícího Píši, se kterou si však domácí brankář poradil.

 

 Střelci Hadačky: Formánek L. 2x, Krša J., Dušička O..

Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Horyna (60. Junek), Stančo, Hausner © – Zajíček, Vachoušek, Krša J., Formánek K. – Formánek L. (90. Malý.), Dušička O. (88. Píša)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 16.09.2012
FK Trafo Hadačka - Sokol Mladotice "B"   
3:1, (1:0)
Rozhodčí:  Oliverius
Počet diváků: 250


Derby utkání s rezervou Mladotic bylo zejména v závěru velmi vyhecované a nervózní, ovšem naši hráči v něm vybojovali velmi cenné 3 body.

Utkání bylo z počátku vyrovnané i když žádné z družstev se nedostávalo do vyložených šancí. Změnu přineslo dlouhé autové vhazování Zajíčka, u kterého byl dříve než gólman hostů Názler Karel Formánek a jeho hlavička skončila v síti – 1:0. Od této chvíle však začali být nebezpeční hosté. Asi největší šanci zmařil gólman Pech Sebránkovi, když stačil vyrazit jeho hlavičku již směřující do odkryté branky a vzápětí vychytal i osamělí únik hostujícího Kučery. Naši hráči se naopak nemohli dostat do finální útočné fáze a kvůli chybějícímu zakončení tak skončil první poločas naším nejtěsnějším vedením.

Po přestávce měli hosté již celkem znatelnou územní převahu, ovšem scházelo jim přesné zakončení útočných akcí. Naopak naši fotbalisté ohrožovali branku soupeře z rychlých brejků. Po jednom z nich brankář Názler jen s obtížemi vytahoval přízemní střelu Libora Formánka na roh. Po několika minutách se však už stejný hráč nemýlil. Nákop Stanča prodloužil Ondra Dušička a Formánek míč po zemi uklidil k tyči – 2:0. Komplikace však přišli prakticky vzápětí. Zajíček, jenž už měl z předchozího souboje udělenou žlutou kartu v pokutovém území fauloval hostujícího hráče a rozhodčí Oliverius jej po druhé žluté kartě vyloučil. K překvapení všech však posoudil zmiňovaný střed jako faul mimo pokutové území a hosté z přímého kopu nemířili mezi tři tyče. Přestože naši fotbalisté byli oslabení o jednoho hráče, snažili se aktivně napadat a nestahovali se před své pokutové území, za což byli odměněny. Opět dlouhý aut tentokrát Karla Formánka prodloužil jeho bratr a k překvapení všech nejmenší hráč na hřišti Petr Malý přehlavičkoval o hlavu většího obránce hostí – 3:0. Jenže hned z protiútoku míč netakticky chytil v pokutovém území Karel Formánek v domnění, že bude zahráván kop od branky za to, že míč opustil hrácí plochu, čehož si však rozhodčí nevšiml a nařídil sporný pokutový kop, z něhož Krofta snížil.

Závěr zápasu tak byl hektický a trochu nervózní, ale hosté se už do žádné vyložené šance nedostali.

 

 Střelci Hadačky: Formánek Karel, Formánek Libor, Malý

Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. (65. Malý) – Horyna, Stehlík (55. Stančo.), Hausner © – Krša J. Vachoušek, Novotný (46. Dušička O.) , Feix (10. Formánek K.) – Formánek L., Zajíček


 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 09.09.2012
Hvozd - FK Trafo Hadačka   
5:1, (2:1)
Rozhodčí:  Kříž
Počet diváků:  80


V premiérovém utkání na hřišti soupeře v nové sezóně náš tým po celou dobu podle očekávání tahal za kratší konec. Favorit soutěže svou trpělivou a kombinační hrou postupně zlomil odpor našeho týmu a utkání zejména ve druhé půli změnil v exhibici.

Naše obrana zpočátku odolávala náporu soupeře, ovšem směrem k soupeřově brance jsme byli bezradní. Po úvodním gólu domácích jsme ještě dokázali odpovědět poté, co Krša bravurně zakončil svoji samostatnou akci, když vybojoval míč na chybujícím obránci domácích. V gólové příležitosti se pak ještě objevil formánek po podobné situaci, ze které padl vyrovnávací gól, ale gólmana domácích nepřekonal. Poté co domácí po kombinační akci středem hřiště vsítil, jak se později ukázalo vítězný gól, byla už naší odpovědí do poločasu prudká rána Formánka z přímého kopu, kterou zlikvidoval domácí gólman.

Ve druhém poločase již domácí zcela kralovali, zčásti i díky vynuceným střídáním Formánka a Z. Krši. Na naši branku se valil jeden útok za druhým. Nejprve domácí záložní přelstil gólmana Pecha chytrým obloučkem z hranice šestnáctky. Poté Pech chybně rozehrál a domácí po faulu Vachouška měli výhodu zahrávání pokutového kopu, ovšem střela z penaltového puntíku v podání domácího útočníka se do Pechovi branky nevešla. Následně však domácí dvěma góly po centrovaným míčích z pravé strany definitivně rozhodli o výsledku utkání.

 

 Střelci Hadačky: Krša J.

Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. (46. Stehlík) – Horyna, Valenta T. (80. Malý), Hausner © – Krša J., Vachoušek, Novotný, Formánek K. – Formánek L. (46. Dušička O.), Zajíček.


 


Komentář k zápasu:
Datum: 02.09.2012
FK Trafo Hadačka – FC Kunějovice  
3:2, (1:1)
Rozhodčí:  Walter
Počet diváků:  200


Předehrávané utkání 11. kola s Kunějovicemi bylo vyrovnaným utkání. Ideálnímu počasí a skvělé kulise však neodpovídala herní kvalita utkání, ovšem jeho závěr byl velice dramatický.

Naši fotbalisté vstoupili do utkání aktivněji a po průnicích agilního Libora Formánka měli ve dvou případech zahrávat pokutový kop, Rozhodčí Walter však nepochopitelně první střed našeho hráče s obráncem jako nedovolený neposoudil a druhý penaltový zákrok jako faul odpískal, ale vytáhl je 2 metry před vápno….. Přesto se naši hráči ujali vedení. Po dlouhém autu překonal hostujícího brankáře Petr Novotný. Prakticky vzápětí ovšem hosté zahrávali trestný kop a poté co míč s tohoto trestného kopu přeletěl všechny naše hráče hostující útočník přehodil vybíhajícího Píšu – 1:1.

Po přestávce nepřesná hra obou mužstev pokračovala. Naši fotbalisté se mohli dostat do vedení po příležitosti Hauznera, který však branku netrefil na druhé straně zmařil hostujícímu útočníkovi gólovou příležitost Píša. Do vedení však šli trochu překvapivě hosté, když po rohovém kopu hlavou zakončoval hostující hráč nedůrazně bráněný – 1:2. Štěstím bylo, že naši fotbalisté vyrovnali prakticky vzápětí. Ondřej Dušička nastoupil jako střídající hráč během druhého poločasu ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu za muže a stal se hrdinou zápasu. Po akci Hausnera aj. Krši se ke zpětné přihrávce od brankové čáry dostal právě Ondra Dušička a nechytatelným volejem vyrovnal. Zápas pomalu plynul k pokutovým kopům když jej rozhodla akce „mladých pušek“ v našem týmu. Petr Malý vyslal do samostatného úniku Ondru Dušičku, který mazácky obstřelil vybíhajícího gólmana hostí – 3:2. Tímto výsledkem i utkání skončilo, ovšem ukázalo se , že naše opět omlazené družstvo čeká v soutěži těžká práce.

 

 Střelci Hadačky: Novotný, Dušička Ondřej 2x

Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Horyna (75. Malý), Valenta T., Hausner © – Formánek K., Feix (65. Dušička O.), Novotný, Krša J. – Formánek L., Stančo.


 

 

Anketa

Kontakt

FK TRAFO HADAČKA
Hadačka 84
331 41 Kralovice

Ze světa fotbalu
Návštěvnost