Reklamní partneři
Řeznictví Dušičková, náměstí Osvobození Kralovice
Karel Karban - HK Novum
Jana Špačková - cukrárna Svěženka
HBH s.r.o. - strojírenská výroba
TRUHLÁŘSTVÍ PETERKA
Vlastimil Pech - hostinská činnost
MG - SPORT CZECHO spol. s r.o.
Zdeněk Blecha - autodoprava Kopidlo
Luboš Štěpánek – instalatérské práce
Unio Velkoobchod s.r.o. - velkoobchod s nápoji Žihle
Obec Výrov
Ladislav Macák - ovoce, zelenina Kralovice
Karel Janský – stavobazar
Plzeňský prazdroj a.s. – akce „Kopeme za fotbal“
Josef Frank - smluvní partner pojišťovny Allianz

 

Komentář k zápasu:
Datum: 13.05.2012
Sokol Vysoká Libyně – FK Trafo Hadačka
2:1, (0:1)
Rozhodčí: 
Počet diváků: 


Jeden z nejhorších výkonů historie našeho klubu předvedli naši hráči ve Vysoké Libyni a teprve podruhé s tímto soupeřem prohráli.

V prvním poločase nehráli naši fotbalisté vůbec dobře, přesto byli lepším týmem a poté co přežili šanci Cepka, který trefil tyč je poslal do vedení Karel Formánek, jenž prostřelil domácího gólmana. Následně trefil břevno Libor formánek, bohužel v dalších střeleckých příležitostech naši hráči nedokázali trefit branku a poločas tak skončil nejtěsnějším výsledkem.

Jestliže výkon v prvním poločase nebyl dobrý, tak ve druhém se dá označit jako nehodný i této nejnižší soutěže. Naprostá absence chuti do hry, individualistické řešení situací, neschopnost i v těch mála příležitostech trefit branku (někdy i míč), to jsou úkazy druhé půli na Vysoké Libyni. Bohužel jsme za tento přístup byli potrestáni. Domácí po rychlé akci na levém křídle a nedůrazném bránění pravého útočníka skórovali střelou na bližší tyč Píšovi branky – 1:1. V zápětí jsme mohli vedení strhnout zpět na svoji stranu. Po nepovedené střele Valenty se míč snesl na břevno a odrazil se přímo k osamocené dvojici našich hráčů před hostujícím gólmanem, ti se však v zakončení srazil a míč nakonec skončil nad brankou domácího brankáře. Tato situace názorně dokumentovala náš výkon. K naprostému rozčarování pak dovedla naše fanoušky další zbytečná ztráta ve středu hřiště a rychlý kontr domácích po němž si domácí útočník vychutnal gólmana Píšu kličkou a zavěsil do prázdné branky – 2:1. Křečovitá snaha našich fotbalistů v závěru již vyrovnání nepřinesla ani snad nemohla, jelikož všechny střely našich fotbalistů končili vysoko nad nebo daleko vedle branky domácích.

 

 Střelci Hadačky: Formánek K.

Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Horyna (70. Kuba), Valenta T., Hausner – Zajíček, Novotný, Dušička (46. Peterka), Formánek K. (46. Feix) – Formánek L. Stančo (60. Bunda.)


 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 06.05.2012
FK Trafo Hadačka – Sokol Mladotice B         
3:1  (2:0)
Rozhodčí:  Čech
Počet diváků: 150


V utkání s rezervou Mladotic byli naši fotbalisté zejména zpočátku lepším týmem. Hned po deseti minutách využil nedůslednosti hostujících stoperů J. Krša a otevřel skóre. Nedlouho poté stejný hráč trefil břevno Kondelíkovi branky. V době kdy se hra začínala pomalu vyrovnávat se po akci na levé straně a krásné přihrávce prosadil Stančo – 2:0. Na druhé straně neměl Píša dlouho prakticky žádnou práci, ovšem po zbytečné nedůslednost J. Krši zahrál nechtěně Zdeněk Krša v pokutovém území rukou a hosté kopali penaltu. Naštěstí Krejčího střela z pokutového kopu minula Píšovu branku.

Ve druhé půli hosté vycítili šanci jelikož naše hra upadla do podprůměru a nedařila se nám vůbec kombinace. Hosté dokonce snížili,poté co dali gól hlavou po centru z levé strany. Utkání tak začalo být ještě nervóznější a uklidnit se jej podařilo až opět Jindřichu Kršovi který uklidil do odkryté branky míč co propadl houfem hráčů po dlouhém autovém vhazování.

Utkání se pak již víceméně v poklidu dohrálo.

 

 Střelci Hadačky. Krša J. 2 x, Stančo

Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Zajíček, Bunda, Hausner – Krša J., Dušička, Novotný (70. Peterka), Formánek K.(90. Pech) – Formánek L., Stančo


 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 28.04.2012
Slavoj Žihle B – FK Trafo Hadačka       
4:1  
Rozhodčí:  
Počet diváků: 50


 V úmorném vedru bojovali naši hráči v Žihli o další body bohužel neúspěšně. Utkání zahájili náporem domácí, kteří hned ze začátku dvě dobré příležitosti neproměnili, bohužel třetí pokus už jim vyšel, když sólový průnik proměnil domácí útočník. Domácí byli dále jasně lepší a po další zbytečné ztrátě opět po samostatné akci stejného hráče zvýšili na 2:0. Od tohoto okamžiku však jakoby přestali domácí hrát, naši fotbalisté se kombinačně dostávali do blízkosti soupeřovi branky a nebýt žalostného či zcela chybějícího zakončení mohli domácím způsobit velké problémy. Střelbu na sebe vzal ten nejméně pravděpodobný střelec a v zápase velice agilní bek Franta Hausner napřáhl po pěkné kombinaci z více než dvaceti metrů a jeho křížná střela skončila v šibenici branky marně se natahujícího gólmana domácích. Pro Hausnera to byl premiérový gól jeho kariéry. Karta vývoje utkání se obrátila, domácí sice stále byli velmi nebezpeční, ale pouze z brejků po našich ztrátách míče či dlouhých nákopech, fotbalovější však byli naši hráči. Bohužel slabá finální fáze nás stála bodový zisk v tomto utkání.

Ve druhé půli se obraz z konce prvního poločasu nezměnil. Dobře kombinující naši fotbalisté ovšem bez kvalitního zakončení a hosté čekající na chyby a rychlé protiútoky. Definitivní zlom utkání přinesla 65 minuta. Nejprve Novotný trefil po rohu tyč soupeřovi branky a prakticky z protiútoku po jedné z laciných ztrát balonu na půlící čáře nám stejný hráč jako v první půli z brejku dal gól na 3:1. I poté měli naši fotbalisté více ze hry. Zajíček trefil opět tyč, Formánkovu střelu zlikvidoval gólmana domácích a další slibné příležitosti zůstaly nevyužity. Na druhé straně jsme přestáli několik brejků, ovšem pár minut před koncem nám jediný domácí střelec dal i čtvrtý gól a tak jsme si z Žihle odvezli až nezaslouženě vysokou porážku 1:4.

 

  Střelci Hadačky: Hausner František !!!!

Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Horyna, Bunda, Hausner – Feix (3. Krša J.), Novotný, Dušička, Zajíček – Formánek L. Stančo (60. Valenta T.)


 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 22.04.2012
 FK Trafo Hadačka - TJ Nekmíř   
0:0  (0:0), na PK 3:4
Rozhodčí:  Kramár
Počet diváků: 100


 Utkání proti vedoucímu družstvu tabulky, celku TJ Nekmíř, po kontumaci utkání Hvozd – Kralovice bylo pro naše hráče těžkou zkouškou a zejména v defensivě naši fotbalisté obstáli.

Hosté byli fotbalovějším týmem, ale naše obranná hra byla vcelku solidní a hlavně všichni fotbalisté hráli s patřičným nasazením. Ojedinělé příležitosti hostů končili buď mimo bránu a nebo v několika málo případech zasáhl spolehlivě brankář Pech. Když už se hosté radovali ze vstřeleného gólu po dorážce střeli vyražené Pechem, byl odpískán ofsajd pro nedovolené postavení dorážejícího útočníka. Naši fotbalisté se k ohrožení soupeřovi branky prakticky nedostali, jelikož několik slibných akcí skončilo v předfinální fázi nebo mimo soupeřovu branku.

Obrázek druhého poločasu byl prakticky totožný. Soupeř nehrál dostatečně pestře aby se častěji dostával do nebezpečného zakončení a tak největší šancí na skórování hosté dostali po souboji svého útočníka s gólmanem Pech, který rozhodčí posoudil jako penaltový. Hostující záložník však slabou střelou s penaltové značky nechal vyniknout gólmana Pech a bezbrankový stav tak zůstal platný až do konce zápasu.

V penaltovém rozstřelu byli exekutoři do třetí série bezchybní. Ve čtvrté sérii netrefili branku jak hostující záložník tak Marek Horyna na naší straně a v poslední sérii byl hostující kapitán úspěšný, ale Lukáši Černému hostující gólman penaltu kryl a hosté si tak připsali bonusový bod navíc. Přesto je bod z tohoto utkání pro naše hráče spíše zisk vzhledem k postavení obou týmů v tabulce.

 

 

 Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Horyna, Bunda, Hausner – Zajíček, Dušička, Peterka, Krša J. – Valenta T., Stančo

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 14.04.2012
Sokol Plasy B – FK Trafo Hadačka    
 1:2, (1:0)  
Rozhodčí:  
Počet diváků: 100


 V prvním jarním kole měli naši fotbalisté volný los a tak první mistrovské utkání v roce 2012 sehráli až v minulém týdnu v Plasích.

Od počátku vyrovnanému souboji chyběli ze začátku brankové příležitosti. Tu první měli domácí, kdy nejprve střela domácího útočníka našla přesně Píšovu náruč a poté v podobné příležitosti střela téhož útočníka minula branku. První obrovskou příležitost našich fotbalistů měl Lukáš Stančo, jenž se na polovině hřiště zmocnil balonu, protáhl se mezi oběma domácími stopery a postupoval sám na brankáře. Bohužel však trefil jen nohy vybíhajícího domácího gólmana. První gól tak vstřelili domácí. Po sérii nevynucených chyb našich hráčů postupoval domácí útočník sám na gólmana Píšu a tentokrát s přehledem po zemi zakončil – 1:0. Naši fotbalisté mohli ještě do přestávky. Po Feixově pěkné střele z přímého kopu však Novotný gólmanem vyražený míč nedokázal hlavou dopravit do branky.

Zpočátku druhého poločasu naši hráči jakoby začali přebírat iniciativu. Odměnou jim byl pokutový kop, který po nenápadném faulu na J. Kršu byl rozhodčím nařízen. Sám faulovaný si tak vzal míč a tentokrát penaltu s přehledem proměnil – 1:1. Naši hráči nepouštěli domácí do střeleckých příležitostí naopak na druhé straně si některé snažili vypracovat. Bohužel po střele ze střední vzdálenosti gólmanovi domácích vypadl míč a střed gólmana domácích s dobíhajícím Novotným rozhodčí posoudil jako faul a navíc Novotnému udělil naprosto nesmyslně, na základě intervence domácích hráčů, červenou kartu. Naši se však nevzdali. Po průniku Valenty domácí obránce zdánlivě dopravil míč do bezpečí k nohám spoluhráče, ten však neuvěřitelnou „šajtlí“ zasunul míč lobem přes vlastního brankáře do své branky – 1:2. Do konce zápasu zbývalo 15 minut a domácí nás výrazně zatlačili do defenzívy. Píša likvidoval několik ošemetných situací, ovšem nejvíce se zaskvěl 5 minut před koncem zápasu, kdy vyrazil nebezpečnou střelu z šestnáctky a následně zlikvidoval i dorážku po této střele. Vzhledem k tomu, že na druhé straně se Valentovi nepodařilo zakončit ještě jednu slibnou příležitost skončil zápas naším vítězstvím.  

 

  Střelci Hadačky: Krša J., vlastní

 Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Zajíček, Bunda, Hausner – Horyna, Feix (90. Pech), Dušička, Krša J. (60. Peterka) – Novotný, Stančo (70. Valenta T.) 

 

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 06.11.2011
FK Trafo Hadačka – FC Kunějovice       
6:1  (4:0)
Rozhodčí:  Lang
Počet diváků: 100


 Utkání s posledním družstvem soutěže mělo od začátku jednoznačný průběh a bylo jen otázkou skóre, jak toto měření sil dopadne. První branku utkání vstřelil z trestného kopu Zdeněk Krša a do poločasu přidali další góly Feix, Běhounek a Horyna. Hosté naši branku prakticky neohrozili.
 Ve druhé půli šla kvalita hry dolů, naši fotbalisté kontrolovali utkání a další branky přidali znovu Běhounek a Jindřich Krša. Hosté pak po zbytečné ztrátě míče vstřelil čestný úspěch. V závěru se utkání zbytečně vyostřilo, ovšem závěrečná show gólmana Pecha, který nastoupil na několik posledních minut do útoku a nejprve ve vyložené šanci upadl a zalehl brankáře hostí a zazdil další gólovou šanci vrátilo úsměv na rty všem domácím fanouškům.

  Střelci Hadačky: Běhounek A. 2x, Feix, Krša Z., Krša J., Horyna

 Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Zajíček, Valenta T., Hausner – Zajíček, Bunda (46. Peterka), Živníček, Krša J. – Běhounek A. (85. Pech), Feix.

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 30.10.2011
Slávia Úněšov B – FK Trafo Hadačka       
5:1  (1:1)
Rozhodčí:  
Počet diváků: 50


 Domácí byli před naším vzájemným utkáním předposlední, přesto jsme zde utrpěli debakl, zásluhou velkých chyb v obraně ve druhé půli a také neschopnosti dovést do finále dobré příležitosti. Utkání začali o něco lépe domácí a měli několik dobrých příležitostí. Naštěstí je však nevyužili a když už se zápas pomalu vyrovnal a J. Krša zazdil velkou šanci, dostali se domácí přeci jen do vedení kdy přízemní střela z hranice vápna propadla Pechovi do sítě – 1:0. Za několik málo minut nám však domácí darovali vyrovnání. Brankář domácích rozehrával tak laxně, že přihrál míč tak, že jej dostihl Libor Formánek a do odkryté branky se nemýlil. Poté se obraz hry do poločasu změnil. Naši fotbalisté zavřeli domácí v jejich pokutovém území, dobře kombinovali, ovšem opět finální fáze se nedařila a to se později ukázalo jako rozhodující.
 Do druhé půle vstoupili domácí jako uragán, hned po několika vteřinách strhli vedení opět na svoji stranu z rychlého centru a podobnou šablonu měl i třetí gól, který skončil v naší síti hned záhy. Tyto dva slepené góly s naším družstvem neotřásli, stále jsme se snažili o ofenzivní fotbal, kdy v poli jsme hráli s domácími naprosto vyrovnanou partii s množstvím rychlých kombinačních akcí, ale bohužel jak již bylo uvedeno, finální fáze byla naprosto jalové. Naopak domácí po dvou krásných pasečch za obranu přidali v závěru ještě dva gĺy a ve vyrovnaném utkání jsme utrpěli výsledkový debakl 1:5.

   Střelci Hadačky: Formánek L.

 Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Zajiček, Valenta T., Hausner – Krša J., Dušička, Běhounek A., Živníček (46. Novotný), - Formánek L., Feix. (70. Peterka)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 23.10.2011
Sokol Dolní Bělá B – FK Trafo Hadačka    
4:3  (3:0)
Rozhodčí:  
Počet diváků: 50


 Mizerných prvních 35 minut stálo naše fotbalisty body v zápase na hřišti v Dolní Bělé. Hned od úvodu utkání byli domácí aktivnější a našim fotbalistům se nedostávalo důrazu a nevyvarovali se zbytečných chyb. Po jedné z nich se domácí ujali vedení. Brankář Píša pak kryl několik dobrých příležitostí soupeře, ovšem poté co Živníček nedokázal dobře zpracovat těžký míč za naši obranu a důrazem jej odstavil domácí útočník bylo to 2:0. Navíc prakticky vzápětí po rohovém kopu se tentýž hráč nadvakrát prosadil znovu – 3:0. Do konce poločasu však naši hráči mohli utkání srovnat. Nejprve v dobré příležitosti minul branku Libor Formánek, poté se v dobré příležitosti srazil se svým bratrem a nakonec Jindřich Krša doslova zazdil své sólo z půlky hřiště. Poločas tak skončil výsledkem 3:0.
 Ve druhé půli již byli naši hráči na hřišti jasně lepší, ovšem zejména zpočátku se jim nedařilo útočné akce dovést do finálního zakončení. To se povedlo až Bundovi, jenž snížil na 1:3. Bohužel domácím se povedla ve druhé půli krásná akce, kdy jejich kapitán postupně přešel přes několik našich hráčů a jak se později ukázalo, vstřelil rozdílový gól na 4:1. Naši fotbalisté se dál snažili útočit ve velkém počtu, ovšem efekt to přineslo až v závěru, kdy po dvou brankách Krši a znovu Bundy jsme korigovali na konečných 4:3.

   Střelci Hadačky: Krša J 2x, Bunda

  Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Valenta T, Bunda, Hausner – Krša J., Peterka, Živníček (46. Kuba), Zajíček - Formánek L., Formánek K. (70. Novotný)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 16.10.2011
FK Trafo Hadačka – Sokol Vysoká Libyně    
4:1  (3:0)
Rozhodčí:  Chejlava
Počet diváků: 100


 Derby utkání s Vysokou Libyní přineslo poměrně přesvědčivé vítězství našich hráčů, zejména po prvním poločase.První branku utkání vstřelil z trestného kopu utěšenou střelou Feix. Hosté nebyli úplně odevzdaní, ovšem všechny jejich příležitosti, které se rodili po většinou z rychlých brejků Pech pochytal. Na druhé straně přidal druhou branku J. Krša a uklidňující třetí gól pak vstřelil po průniku z pravé strany Karel Formánek.
 Ve druhé půli šla kvalita hry dolů, naši fotbalisté špatně kombinovali a hosté toho využili ke snížení na 1:3. Žádné velké drama z toho však nebylo a definitivní podobu výsledku utkání dal před koncem Novotný – 4:1.

   Střelci Hadačky: Feix, Krša J., Formánek K., Novotný

  Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Horyna, Valenta T. (46. Bunda), Hausner – Krša J., Feix (46. Novotný), Běhounek A., Živníček (65. Zajíček) – Formánek L., Formánek K.

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 09.10.2011
Mladotice "B" - FK Trafo Hadačka
1:4 (1:0)
Rozhodčí:  
Počet diváků: 80


 V tradičním derby proti rezervě Mladotic rozhodla ve druhé půlce zápasu kvalita na naší straně i vzhledem k tomu, že domácí nemohli využít hráčů z kádru „A“ mužstva, které hrálo v témže termínu.

Naši hráči byli od počátku aktivnější domácí přehrávali, ovšem ve finální fázi se nám nedařilo. Přesto se několik šancí naskytlu, ovšem Libor Formánek zblízka Kondelíka nepřekonal, Běhounek ve skluzu mířil zblízka nad domácí bránu a krásnou střelu Běhounka Kondelík skvěle zlikvidoval. Domácí sem tam zahrozili brejkem, jejich první příležitost ještě Berka nezužitkoval ovšem po standardní situaci a přetaženém centru se již trefil – 1:0. Nutno dodat, že to bylo v době kdy domácí hráli o chvilku o deseti z důvodu zranění domácího hráče.

 Do druhé půle naši trenéři vystřídali hráče, kterým se tolik nedařilo a hned v úvodu druhé půle jsme šťastně vyrovnali. Po přízemním centru si nešťastně míč srazil do vlastní sítě Hynek. O několik minut později obrátil definitivně vývoj utkání Bunda, který po pěkné akci překonal přízemní střelou Kondelíka podruhé. Naši měli další dobré šance, všechna však gólman Kondelík pochytal nebo skončili střelou mimo tyče, naštěstí na druhé straně neproměnili domácí jedinou gólovou šanci po rychlém brejku. Definitivu dal našim hráčům Peterka, který po centru z pravé strany střelou k tyči zvýšil na 1:3. Definitivní podobu výsledku dal po řadě dalších zahozených šancí svým tipickým důrazem Zajíček – 1:4.

    Střelci Hadačky: vlastní, Bunda, Peterka, Zajíček

   Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Valenta T., Bunda, Hausner (65. Novotný) – Krša J., Peterka, Živníček, Formánek K. (46. Němec) - Formánek L. (46. Zajíček), Běhounek A. (80. Dušička)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 02.10.2011
FK Trafo Hadačka - Žihle "B"
3:1 (1:0)
Rozhodčí:  Walter
Počet diváků: 150


 Utkání proti rezervnímu mužstvu Žihle přineslo dosavadní nejlepší výkon sezóny od našich fotbalistů a vítězství nad do té doby vedoucím mužstvem soutěže.

Naši fotbalisté byli od počátku zápasu nebezpečnější a hned při první příležitosti otevřeli skóre utkání. Po centru z levé strany se přesnou hlavičkou prosadil Aleš Běhounek – 1:0. Po několika minutách nám hosté situaci ještě více ulehčili, když za vulgární kritiku rozhodčího Waltra byl vyloučen jejich útočník. Hosté tak v první půli nebyli prakticky vůbec nebezpeční a ničím nepřipomínali družstvo s průměrem skoro čtyřech vstřelených branek na zápas. Naopak naši hráči se dále dostávali do brankových příležitostí. Krša tvrdou střelou orazítkoval břevno hostující branky, hlavička Karla Formánka skončila na tyči ovšem největší spalovač šancí byl v prvním poločase jednoznačně Libor Formánek, který ve třech případech neuspěl v přímém souboji s gólmanem hostí.

 Do druhého poločasu vystřídal v brance Píšu stěžujícího si na bolest v tříslech Pech a dále byly provedeny další změny v naší sestavě, ovšem druhé půle byl jak ze zlého snu. Hosté se po několika vteřinách dostali do gólové příležitosti a gólman Pech si ještě nesáhl na míč a už ho vyndavakl ze své sítě – 1:1. Naštěstí po několika okamžicích se prosadil na druhé straně střelou do šibenice Jindřich Krša – 2:1 a hned vzápětí po rychlém výpadu po pravé straně a centru Karla Formánka tentýž hráč zvýšil na 3:1. Bohužel prakticky po pár minutách začali Kršu trápit kreče a jelikož už náš tým měl vyčerpanou kvótu hráčů pro střídání, byl počet hráčů na hřišti tímto prakticky vyrovnán. Hosté nás i díky tomu začali přehrávat, našim fotbalistům se nedařilo držet delší časový úsek míč a obrana tak byla přetížená. Naštěstí hostující útočníci neměli svůj den. Několikrát je vychytal Pech, několikrát ve slibných šancí netrefili branku a to nakonec našemu týmu pomohlo držet stále vedení a když na druhé straně po brejkové situaci Novotný netrefil již prázdnou branku skončilo utkání výsledkem 3:1.
   Střelci Hadačky: Běhounek, Krša J. 2 x
   Sestava Hadačky: Píša (46. Pech) – Krša Z. – Horyna (60. Valenta T.), Bunda, Hausner – Krša J., Peterka, Živníček (46. Dušička), Formánek K. – Formánek L., Běhounek A. (46. Novotný)

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 25.09.2011
TJ Nekmíř – FK Trafo Hadačka
1:2 (1:1)
Rozhodčí:  
Počet diváků: 100


 V utkání proti favoritovi soutěže sehráli naši fotbalisté poměrně slušnou partii, ovšem v závěru opět po individuálních chybách utkání ztratili. Domácí byli od počátku aktivnější a vytvořili si několik dobrých příležitostí, ovšem gólman Pech je všechny zlikvidoval a pomalu se začali osmělovat i naši hráči, zejména díky agilnímu Běhounkovi. Ve třicáté minutě utkání se naši fotbalisté dokonce dostali do vedení. Po dlouhém autu se k balonu dostal Libor Formánek a hlavou protlačil míč do sítě – 0:1. Škoda, že v dalších náznacích příležitostí chyběla našim hráčů přesnější finální fáze. Domácí viditelně znervózněli, bohužel přesto se jim ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Po sólu z půlky hřiště trefil hostující útočník pouze tyč, ale z dorážky už se nemýlil – 1:1.
 Hned na začátku druhé půle měli domácí dvě dobré příležitosti ke skórování. Nejprve po našem nedorozumění v obraně střelec prvního gólu jen vyprášil rukavice brankáře Pech střelou z hranice pokutového území a tentýž hráč po následném rohu napálil míč pouze do břevna. K překvapení všech to však byli na dlouho poslední výrazné šance domácích. Naši hráči hrozili z brejků a jenom je může mrzet, že některý z nich nedotáhli do žádoucí koncovky. Několik minut před koncem dokonce Horyna pohotovou střelou trefil břevno domácí branky. Bohužel těsně před koncem došlo ke dvěma fatálním zkratům v naší defensivě. Nejprve se nedohodli Živníček se Z. Kršou na odehrání dlouhého balonu a domácí tak lacino došli k příležitosti, ze které podruhé překonali brankáře Pecha. Jen o několik vteřin později udělal obrovskou chybu do té doby dobře chytající Pech, kdy malou domu tak zle zpracoval, že mu míč domácí útočník sebral a pohodlně vedení navýšil – 3:1. Bohužel tak naši fotbalisté podruhé za sebou prohráli.
   Střelci Hadačky: Formánek L.
    Sestava Hadačky: Pech – Krša Z. – Zajíček, Bunda, Hausner – Formánek K. (70.Horyna), Živníček, Peterka, Krša J. – Formánek L. (88. Píša), Běhounek A.

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 18.09.2011
FK Trafo Hadačka – Sokol Plasy B
1:2 (1:1)
Rozhodčí: Walter
Počet diváků: 60


 Utkání proti rezervě Plas se našim hráčům nevydařilo a to přesto, že soupeř hrál celý zápas pouze o deseti hráčích. Naši fotbalisté měli od počátku územní převahu s velkým procentuální podílem držení míče , ale bohužel jejich snaha byla málo kreativní a postupem času čím dál více křečovitá. Navíc soupeř hned první nedůraz v naší obraně potrestřal. Zdeněk Krša, který do utkání nastoupil teprve podruhé v životě na pozici stopera svým nedůrazem daroval rychlý brejk soupeři, po kterém se míč nešťastně odrazil od nohy Martina Bundy za záda bezmocného Píši. – 0:1. Naši hráči se dále snažili nátlakovou hrou o zteč soupeřovi branky, ale ve finální fázi chyběla invence. Soupeřův gólman dobře zasáhl při přízemní střele Běhounka a nadále hosté celkem v poklidu hlídali svůj náskok. Vyrovnání ale přece jen přišlo. Brejk dvojice Formánek L., Krša J. hosté odvrátili pouze na roh pokutového území, kde stál Horyna a nádhernou křížnou střelou překonal bezmocného gólmana hostí – 1:1. Do poločasu mohli naši hráči utkání dokonce otočit, ovšem Libor Formánek v gólové příležitosti mířil vedle.
 Ve druhém poločase územní převaha našeho týmu ještě narostla, ale finální provedení akcí bylo ještě horší než v prvním poločase. Za celý druhý poločas naši fotbalisté nevyprodukovali prakticky jedinou nebezpečnou střelu na hostující branku a tak je stihl trest v podobě jediného úspěšného brejku hostů v 80. minutě hry, kdy jejich útočník na hranici ofsajdu tento brejk zakončil a zajistil tak svému týmu vítězství.
   Střelci Hadačky: Horyna
    Sestava Hadačky: Píša – Krša Z. – Zajíček, Bunda, Hausner – Horyna (86. Pech), Běhounek A. (70. Dušička), Živníček, Kuba – Formánek L., Krša J.

 

 

Komentář k zápasu:
Datum: 04.09.2011
FK Trafo Hadačka – Svornost Hvozd
4:4,  (0:4)
Rozhodčí: Lang
Počet diváků: 220


 První utkání sezóny mělo infarktový a téměř neuvěřitelný průběh, který byl podobný letošnímu prvnímu jarnímu utkání s Úněšovem, kdy naši fotbalisté také zvrátili průběh prakticky ztraceného utkání. Hosté hned od počátku udávali tempo hry, ovšem do lehkého vedení jsme celek, který loni sestoupil ze III. třídy pustili vlastními hrubými chybami. Nejprve po dlouhém autovém vhazování gólman Píša podběhl míč, který nestačil zachytit a pro dorážejícího hostujícího hráče nebyl problém vstřelit do odkryté branky první gól – 0:1. Po několika vteřinách to bylo již 0:2, když hoastující kapitán přehodil z hranice pokutového území brankáře Píšu. Navíc ze hřiště musel nuceně odejít do té doby velice aktivní Libor Formánek zranění při faulu hostujícího obránce, který aspiroval na červenou kartu. Ihned po vystřídání naši hráči inkasovali potřetí po přesné střele hostujícího hráče po centru z rohového kopu. Čtvrtý gól, který jsme obdrželi zhruba 10 minut před koncem poločasu byl dokonáním naprostého zoufalství v naší hře v prvním poločase. Toto zoufalství umocnil ve vyložené šanci před koncem poločasu Němec, kterému se míč osamocenému před brankářem zamotal pod nohama. Jeho chvíle však měli teprve přijít.
 To co se dělo ve druhém dějiství, lze v porovnání z děním v prvním poločase označit, jako jev popírající reálný obraz světa. Naši hráči vtrhli do této fáze utkání jako vyměnění, během prvních minut druhé půle dvěma slepenými góli Němce po zblokované střele Horyny a Krši po ideální přihrávce od Němce značně znejistili hosty. Ti pomalu přestali stíhat přesné kolmice na oba jmenované střelce. Výsledkem toho všeho bylo těžko uvěřitelné vyrovnání a dokonání hatricku Radka Němce po dvou nezištných příhrávkách Jindry Krši. Trošku nervóznější konec utkání vyvrcholil vyloučením hostujícího kapitána za úder mimo souboj o balon adresovaný Karlu Formánkovi. Na výsledku však ani tento exces nic nezměnil a tak se podle nového pravidla, které je zkoušeno v našich okresních soutěží kopali pokutové kopy, jejichž vítězi náleží bod navíc do tabulky soutěže. Naše nominovaná pětice ve složení Zajíček, Krša J., Peterka, Dušička, Formánek K. se v exekuci penalt nezmýlila, stejně tak pětice soupeře. Následně svůj pokutový kop v sérii s hostujícím soupeřem proměnil i Martin Bunda a protože Němec byl na rozdíl od svého soupeře v sérii úspěšný, vybojovali naši hráči z prakticky ztraceného utkání 2 body.
   Střelci Hadačky: Němec 3x, Krša J. Rozhodující PK Němec.
    Sestava Hadačky: Píša – Zajíček – Horyna (60. Valenta T.), Peterka, Hausner – Krša J., Běhounek, A., Dušička, Formánek K. – Formánek L.(15. Bunda), Němec

 

Anketa

Kontakt

FK TRAFO HADAČKA
Hadačka 84
331 41 Kralovice

Ze světa fotbalu
Návštěvnost